Vaikai/šeima, Vaikų sveikata

Kūno pilingas ne tik „lupantis“ įdegiui: kodėl jis ypač svarbus nėščiosioms ir paaugliams?

Apie kūno odos šveitimą daugelis gali prisiminti, kai rudenį tenka atsisveikinti su vasarišku įdegiu. Pilingas išties gelbsti norint sulyginti dėl nykstančio įdegio šerpetojančią odą, tačiau „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė atskleidžia – odos šveitimas turi kur kas daugiau privalumų, be to yra itin svarbus besilaukiančioms bei sparčiai augantiems paaugliams.

Pilingo nauda paaugliams ir nėščiosioms

Kūno odos šveitiklius rekomenduojama naudoti visiems be išimties, o ypatingai – besilaukiančioms ir augantiems paaugliams, pasakoja „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė. Anot jos, pilingas ne tik sulygina šerpetojančią odą, bet ir turi prevencinį poveikį nuo strijų.

„Iki šiol tenka susidurti su mitu, kad strijos atsiranda tik vaikų susilaukusioms moterims. Iš tiesų jos gali atsirasti visiems – tiek vyrams dėl ryškesnių kūno svorio pokyčių, tiek ir paaugliams vaikinams bei merginoms, kai drauge su greitu augimu nespėja temptis jų oda.

Reguliariai atliekant kūno odos šveitimą, galima užkirsti kelią strijų atsiradimui“, – pataria A. Vareikienė.

Krūtinės pilingas – ar tai saugu?

Grožio specialistė pastebi, kad moterys dažnai teiraujasi, ar galima šveisti krūtinės odą. Į šiuos klausimus ji atsako, kad tai netgi rekomenduojama.

„Krūtinės odos šveitimas itin patartinas besilaukiančioms moterims, taip pat galima šveisti ir pilvo odą. Toks pilingas skatina odos elastingumą, taip apsaugodamas nuo strijų susidarymo. Po pilingo nepamirškite odos patepti priemonėmis nuo strijų arba pasilepinti odos elastingumą skatinančiais aliejais.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.