APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

Kauno jaunimo mokyklos Laisvalaikio centras tęsia veiklą

Ir tik pas mus Kauno jaunimo mokykloje vaikams ir suaugusiems atidarytas laisvalaikio centras. „Mes siūlome nemokamas kompleksines paslaugas vaikams ir suaugusiems –dalykų konsultacijas, įvairius būrelius, maitinimą, neurosocialinę konsultaciją ir saugią, komfortišką erdvę“, – sako Kauno jaunimo mokyklos direktorius Tomas Lagūnavičius.

Laisvalaikio centro idėja – užimti vaikus ir suaugusius įvairiomis edukacinėmis, ir ne tik, veiklomis. Nesvarbu, kurioje mokykloje mokinys mokosi. Nesvarbu, kuo domisi suaugę žmonės. Visiems suteikiame galimybę po pietų lankyti įvairius būrelius bei gilinti dalykines žinias, sportuoti, ilsėtis. „Pasidaryk pats“, – sako mokytoja ir mokiniai patys gamina pavakarius ir vakarienę. Sėdame valgyti kartu prie bendro stalo.

Kauno jaunimo mokykloje įsteigtas laisvalaikio centre užsiėmimai vaikams ir suaugusiems patys įvairiausi: „Taekwondo“ kovų treniruotės, fotografijos ir videografijos meno pagrindai. Mokomės lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos kompiuteriais, socialinių tinklų verslo ir viešojo kalbėjimo (oratorinio meno) paslapčių. Vyksta kompiuterinių žaidimų treniruotės.

Naujaisiais metais turime ir daugiau pasiūlymų. Teikiame naujas paslaugas. Todėl nuo sausio 4 d. sudarytas naujas užsiėmimų grafikas. Pradeda veikti improvizacijų teatras: mokysitės sceninės kalbos, kursite etiudus. Kviečiame į anglų kalbos konsultacijas: pagilinsite žinias, pasiruošite egzaminui. O gal norėtumėte nuo pradžių išmokti anglų kalbą?

Svarbu pabrėžti, kad kiekvieną dieną įvairių dalykų mokytojai suteikia individualias konsultacijas vaikams ir suaugusiems, kurie nori pasiruošti testams, įskaitoms ar egzaminams. Laisvalaikio centre dirba kompetentingi korepetitoriai.

Be to, laisvalaikio centre suteikiamos neurosocialinis konsultavimas vaikams ir tėvams. Kasdien mokiniai susiduria su stresu mokykloje ar šeimoje, todėl psichologės, socialinės darbuotojos ar dorinio ugdymo mokytojų pagalba – labai svarbi. O tėvai dažnai nežino, kur kreiptis dėl vaiko elgesio, kaip išspręsti problemas, kurias kelia su atžalos. Neurosocialinis konsultavimas anoniminis ir pasiekiamas visiems.

Teikiame daug nemokamų kompleksinių paslaugų po vienu Kauno jaunimo mokyklos stogu – nuo privalomo pagrindinio ugdymo iki naudingų užsiėmimų po pamokų ir nemokamu maitinimu“. Ateityje planuojame dar daugiau įdomių naujų užsiėmimų tiek vaikams, tiek suaugusiems“- sako direktorius T. Lagūnavičius. Laisvalaikio centras dirba nuo 13.30 val. iki 18 val. visomis darbo dienomis Kauno jaunimo mokykloje, Sandėlių g. 7

Rita Kaučikienė

Živilė Milerytė

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.