Vaikai/šeima

KAUNO DARŽELIUOSE SUKURTOS 455 NAUJOS VIETOS

Per kelis pastaruosius mėnesius Kauno daugiafunkciuose centruose ir darželiuose įkurtos 455 naujos vietos, praneša Kauno savivaldybės administracija ir žada, kad iki kitų metų rugsėjo 1-osios į Kauno miesto darželius pateks visi norintys.

Naujos grupės įkurtos Aleksandro Stulginskio, Jono ir Petro Vileišių, Bernardo Brazdžionio, Kauno „Nemuno“, Jono Žemaičio-Vytauto mokyklose-daugiafunkciuose centruose, Motiejaus Valančiaus mokykloje-darželyje, P. Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre bei lopšeliuose-darželiuose „Gandriukas“, „Lakštutė“, „Linelis“, „Mažylis“, „Naminukas“, „Pasaka“, „Saulutė“, „Tukas“ bei Panemunės lopšelyje-darželyje.

Iš viso įkurtos 25 naujos grupės, į kurias nuo šių metų rugsėjo pradžios pateko 455 darželinukai. Pernai į miesto savivaldybės įsteigtus darželius buvo nepatekę 739 vaikai.

Kaip teigia Kauno vadovybė, darželių trūkumą spręsti padeda ir nuo liepos pradžios Kaune įsigaliojusi 100 eurų kompensacijos tvarka. Į savivaldybės įkurtus darželius netilpusių vaikų tėvai, savo atžalas vedantys į privačias įstaigas, gali gauti 100 eurų mėnesinę kompensaciją.

Šia teise jau pasinaudojo 36 kauniečių šeimos. Kauno miesto savivaldybės specialistų teigimu, dar dvi šeimos gauna 175 eurų dydžio kompensacijas, į kurias pretenduoja mažesnes pajamas (iki 760 eurų per mėnesį) gaunantys kauniečiai.

Informacijos šaltinis: Bernardinai.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.