APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

Kalėdų dovanos vaikų grupei!

Ką dovanoti mokyklos klasės ar darželio grupės vaikams? Tai vienas sunkiausių klausimų, į kurį turi atsakyti vaikų tėveliai bei pedagogai artėjant šventiniam laikotarpiui. Visi planuojame savo biudžetą, stengiamės jį naudoti racionaliai. Bet norisi, kad dovanos patiktų visiems vaikams ir nei vienas neliktų nuskriaustas. Šiame straipsnyje pateiksime patarimus, į ką atkreipti dėmesį renkantis dovaną darželio ar mokyklos vaikų grupei ir kokių klaidų vengti.Dovanos kaina. Rekomenduojame, kad individualios dovanos kaina neviršytų 10 EUR. Nors rasti tinkamą ir dar lavinantį žaislą vos už kelis eurus yra gana sudėtinga, nereikėtų pamiršti, kad dauguma šeimų augina ne vieną, o du ar tris vaikus ir prieššventiniu laikotarpiu jos turi nemažai išlaidų. Prisiminkite, kad tikrasis Kalėdų Senelis ateina per Kalėdas. Tai puiki galimybė Jums įgyvendinti savo vaiko svajonę: po Kalėdų eglute rasti labiausiai laukiamą žaislą.

Vienodos ar skirtingos dovanos vaikams? Skirtingas dovanas galima dovanoti tik tuomet, kai yra apibrėžiama konkreti dovanos tema. Pvz.: knyga iki 7 EUR, konstruktorius iki 10 EUR ir t.t. Tik tuomet, dovanodami skirtingas dovanas, išvengsite vaikų liūdesio, o Kalėdų Senelis neatrodys neteisus. Kiekvienais metais atsiranda vienas ar du vaikai, kurie net ir gavę dovaną nusimena. Šioje situacijoje galime padėti ir mes, tėveliai: skaityti kartu gautą knygelę, žaisti su ką tik dovanotu konstruktoriumi.

Įpakavimas. Gražiai supakuota dovana ne tik suteikia vaikams papildomą džiaugsmą ją greitai išpakuoti bei netikėtumo efektą, bet ir palengvina Kalėdų Senelio darbą: ant pakuotės ar vardinės kortelės galima užrašyti vaiko vardą.

Dovana vaikų grupei. Didžiąją dalį dienos vaikai praleidžia mokyklos klasėje ar darželio grupėje. Todėl nenuostabu, kad bendru susitarimu su įstaigos pedagogais, puiki alternatyva smulkioms dovanėlėms gali būti dovana grupei. Bendra pinigų suma leidžia išsirinkti vertingesnį ir tikrai namuose ne kiekvienam įperkamą daiktą ar žaislą, kuriuo grupėje vaikas galės naudotis, nors tai jam asmeniškai ir nepriklausys. Puikus pasiūlymas ieškantiems komforto: Puskupusku.lt sėdmaišiai.

Sėdmaišis Razz Netvarkos Nykštukas 

Kodėl reikia būti tvarkingam? Su Netvarkos Nykštuko sėdmaišiu galima išspręsti beveik visas mažųjų žmogeliukų didžiąsias problemas. Trikampio formo sėdmaišis skirtas visiems Kakės Makės ir Netvarkos Nykštuko draugams, nes jis sukurtas su atlošu nugarai ir galvai atremti, tad žaisti su mylimiausiais monstrais bus ypač smagu! Nordic medžiaga yra kokybiška, be kenksmingų medžiagų ir alergenų (atitinka OEKO-TEX® 100 ekologinį standartą), ir yra visiškai saugi naudoti!

Praktiškos dovanos. Daugelis vaikų yra ,,paskendę“ daiktų gausoje ir tėveliai nebenori pirkti dar vieno žaislo, kuris po kelių minučių taps nebeįdomus. Tokiais atvejais rekomenduojame pagalvoti apie praktiškas dovanas. Viena iš šių metų naujienų yra Lapa apyrankė vaikams.

Apyrankė vaikams

Gaukite įspėjimą, kiekvieną kartą vaikui nutolus ne ryšio atstumu. Aktyvavę Safety Mode funkciją sulauksite pranešimų, jeigu įrenginys dings iš ryšio spindulio. Dingus ryšiui galite pasidalinti prieiga prie savo įrenginio ir paprašyti bendruomenės pagalbos socialiniuose tinkluose. Juostelių skaičius nusako atstumą. Kuo daugiau juostelių, tuo arčiau ieškomo daikto esate. Skleidžiamas garsas ir LED šviesa padės surasti tikslią įrenginio buvimo vietą. Apsaugok tai, kas brangiausia!

Dovanų pasiūlymai grupei:

TEKSTA robotas micro gyvūnėlis Kačiukas (7,79 eur)

 • Juda į priekį.
 • Skleidžia realius garsus.
 • Prekės matmenys: 6.38 x 8.62 x 1.97 cm.
 • Rekomenduojamas amžius: 3 metai+

CHEEKI MEES kalbanti figūrėlė Bratty Beckie (3,50 eur)

Daugybė skirtingų Cheeki mees mažylių nekantrauja su tavimi susipažinti! Tavo nauji mieliausi draugai, palietus jų plaukelius mažyliai juokiasi ir skleidžia juokingus garsus! Yra daug skirtingų figūrėlių, ar surinksi juos visus?

Erdvėlaivis su pilotu Twin-Pod Cloud Car  (6,99 eur)

Žvaigždžių karų“ herojai ir vėl su mumis! Vaikų fantazijas pildantys ir kolekcininkų svajone tampantys, unikalūs žaislai beldžiasi į niūrią kasdienybę, skatindami nerti į netikėčiausius nuotykius! Pavirskite savo mėgstamu Star Wars herojumi!

LEGO® Elves Naidos gondola ir goblinas vagis (8,49 eur)

Irkis neištirtos goblinų girios upeliais su vandens elfe Naida Upės Širdimi, kad rastumei jos ieškomų sudėtinių dalių ir kristalų! Naudokis žemėlapiu ir kompasu, kad pakeliui ištyrinėtum naujas neatrastas vietas. Bet palauk, ją pastebėjo goblinas Roblin ir šaudo katapulta, nes goblinų karalius nori kristalais įkrauti savo blogio portalą. Padėk Naidai kautis su goblinu ir apsaugoti kristalus!

Waboba Moon nuo žemės atšokantis kamuoliukas (5,49 eur)

Lengvas ir nuo žemės atšokantis kamuoliukas!
 • Atšoka besisukdamas
 • Patogu paimti
 • Prekės matmenys: 6.75 x 6.75 x 6.74 cm.
 • Rekomenduojamas amžius: 5 metai+

Konstruktorius Plus Plus (5,59 eur)

Su šiuo „Basic Safari“ rinkiniu jūsų vaikai žais valandas. Su „Plus-Plus 170 Mini Basic Safari“ jie mokosi reikiamų įgūdžių.

Žaislinis rinkinys Clementoni T-rex dinozaura (5,59 eur)

Pasijusk tikru archeologu: kasinėk, atrask ir surink savo T-Rex’ą.

HEXBUG vabalai robotai Nano V2 (10,99 eur)

 • Elgiasi kaip tikras vabzdys.
 • Reaguoja į aplinką.
 • Gali lakstyti specialiomis trasomis su vamzdžiais aukštyn, žemyn.
 • Baterijos pridėtos.
 • Tinka vaikams nuo 3 metų.
 • Yra skirtingų spalvų.
 • Kaina nurodyta už 1 vabaliuką.

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt  informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.