Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Psichologija, Vaikai/šeima

Kaip užimti vaikus per vestuves?

Vasara yra populiariausias laikas organizuoti vestuves, ypač po atviru dangumi. Puikus oras ir gamtos vaizdai sukuria  jaukią atmosferą. Vestuvių svečiai gali atvykti į vestuves su savo mažamečiais vaikais, todėl patarsime, kuo užimti vaikus, kad tiek suaugusiems tiek vaikams būtų smagu švęsti šventę kartu!

Aktyvūs lauko žaidimai

Jeigu vestuvės vyksta lauke, yra įvairių lauko žaidimų. Pavyzdžiui, galima organizuoti petankės turnyrą, kurio metu vaikai galės išbandyti tikslumo įgūdžius.

Žaidimo tikslas yra kuo arčiau padėto medinio kamuolio nusviesti metalinius kamuolius. Taip pat galima surengti kroketo varžybas, kuriose vaikai galės rodyti savo koordinaciją ir strategijos supratimą. Galima leisti aitvarus, žaisti kamuoliu įvairius žaidimus.

Kūrybingumo kampelis

Galite paruošti kūrybinį kampelį, kuriame vaikai užsiimtų įvairiais rankdarbių projektais. Pasiūlykite jiems piešimo reikmenis, lipdukų, spalvoto popieriaus ir leiskite fantazijai pasireikšti.

Tai suteiks vaikams galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir juos užims per vestuvių šventę.

Dovanų jauniesiems ruošimas

Prie tokio kūrybingumo staliuko vaikai gali pagaminti dovanėles ar nupiešti piešinius jaunavedžiams. Vėliau galite skelbti gražiausio piešinio konkursą!

Pakvieskite vaikus dalyvauti fotosesijoje

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.