Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Kaip priversti žmogų jus įsimylėti? Niekaip!

Galite verkti, grasinti arba atvirkščiai – įsiteikinėti, pataikauti. Galbūt tai išlaikys žmogų šalia jūsų, bet neprivers jo pamilti. Kaip priversti žmogų jus įsimylėti?

Niekaip!

O kaip įtakoti meilę, apie tai galėsite paskaityti straipsnio pabaigoje.

Spaudimu galima išsireikalauti iš žmogaus nuolankumo, bet ne susitaikymo. Nervų kutenimu galima sužadinti žmoguje aistrą, bet ne susižavėjimą. Pataikavimu galima išmaldauti dėmesio, paversti žmogų nuo jūsų priklausomu, tačiau ne mylinčiu. Kančiomis galima sukelti gailestį, bet ne užuojautą.

Galite jį priversti paklusti šantažu, tačiau nieko nesugebėsite šiuo atveju padaryti su jo panieka ir neapykanta jūsų – šantažuotojo – adresu. Galite išdresiruoti, įpratinti jį būti su jumis (kad pagaliau atstotumėte nuo jo su savo pretenzijomis), tačiau džiaugtis tokiu buvimu katu jūs jo nepriversite.

Vergas visada nekenčia savo šeimininko

Meilė gimsta iš geros valios ir niekada iš baimės ar naudos siekimo.

Jei verčiate žmogų būti su jumis, grasindami atimti iš jo vaikus ar iššokti pro langą, kokios meilės po viso to galima tikėtis?

Jis nekęs jūsų už tai, kad atėmėte iš jo pasirinkimo laisvę. Vergas visada nekenčia savo šeimininko.

Perteklius

Jei atakuojate žmogų savo „meile“, užversdami jį dovanomis, neprašyta globa, skaniais pietumis ar brangiomis vakarienėmis, nesistebėkite, jei jis ims jausti pasibjaurėjimą jumis, kaip maistu, kuris per prievartą kemšamas į jau seniai perpildytą skrandį.

Jeigu verkiate, keliate isterijas, apgulate žmogų lyg priešo tvirtovę visose įmanomose srityse, rodydami, koks nepakeliamas jūsų gyvenimas be jo, tai daugiausia, ko galite iš jo laukti ir tikėtis – gailesčio. Ir kaip paskui su tuo gyventi? Ar tikrai norite likusias gyvenimo dienas praleisti su žmogumi, kuriam gyvenimas su jumis yra sunki pareiga arba nemalonus kompromisas?

Šansas…

Jūs negalite priversti žmogų jus mylėti, tačiau galite meilę įtakoti kokiu būdu. Tapkite tokiais, su kuriuo norisi būti kartu.

  • Švytinčiais, kad būtų malonu kaitintis jūsų spinduliuose;
  • Pripildytais, kad šalia jūsų pabustų gyvenimo troškulys;
  • Originaliais, kad bendravimas su jumis žavėtų.

Ar tai garantuoja jūsų aistros objekto meilę? Ne – tai tik viso labo šansas.

Geras, riebus, labai malonus šansas.

O pirmasis žingsnis link to – užsiimti visų pirma SAVO gyvenimu.

Informacijos šaltinis: https://seimairnamai.eu/kaip-priversti-zmogu-jus-isimyleti-niekaip/

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.