Vaikai/šeima

Jauna mama publikavo savo foto ir ją pavadino „bjauria“. Jos atsakymas į kritiką įkvepia

Nėštumas įtakoja visą moters organizmą, ypač smarkiai kinta kūnas. Jei po pirmo ar antro gimdymo moteriai lengva sugrąžinti savo ankstesnę išvaizdą, tai po penkto gimdymo…Labai sunku!

Brendai Rivers 32 metai, ji gyvena JAV Ohajo valstijoje. Moteris daugiavaikė mamytė, ji turi 5 žavius mažylius.

Ji išgyveno nėštumą 5 kartus.

Brenda dalijasi savo nuotraukomis savo mikrobloge. Ji parodo, kaip kinta moters kūnas po gimdymo.  Dingsta odos stangrumas, atsiranda strijos, pilvas nukąra, ir tai normalu. Daugelis gėdina moteris dėl tokios išvaizdos, lyg jos būtų įvykdžiusios nusikaltimą, o ne padovanojusios gyvybę.

Buvusio grožio netektis – tai maža kaina už naują gyvybę. Moterys gali susigrąžinti išvaizdą, bet tai sunku padaryti pirmais mėnesiais po gimdymo. Aplinkiniai taip prisirišę prie blizgančio idealumo šablonų, kur žvaigždės antrą dieną po gimdymo jau pozuoja su bikiniais ant idealaus kūno ir figūros, kad smerkia paprastas moteris, kurios praranda savo išvaizdą po gimdymo.

Brendos nuotraukas pavadino „išsigimėliškomis“, o jos kūną „bjauriu“. Tačiau moteris mano, kad niekas neturi teisės kritikuoti jos kūno. Kiekviena mama, kuri davė gyvybę – nuostabi! Su kiekviena strija, su kiekvienu randu, su sukritusia oda – tai reikia vertinti ir gerbti.

Brenda sako, kad vaikams nesvarbu, kaip atrodo jų mama, todėl kad jie myli jos  sielą. Kuo daugiau meilės mama dovanoja vaikams, tuo daugiau jie atiduoda atgal. Jie myli mamą ne už ploną liemenį, jie myli mamą už švelnumą, šilumą ir supratimą.

Vaikai priima pasaulį širdimi, o suaugę labiau vertina apvalkalą. Labai dažnai suaugę patys susikuria problemų, jie net nenori pažvelgti už „fasado“. Šios nuotraukos netaps blizgančio žurnalo puošmena, bet jos turi gilią prasmę.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.