APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

Jauki stovyklavietė šeimoms įkurta serbentyne, susipažinkite!

Šeimos VILA – tai vieta, kurioje viskas puoselėjama su meile ir atsidavimu. Meile šeimai, gamtai ir tėvynei. Šis jaunas, tausojantis aplinką verslas įkurtas senos sodybos teritorijoje, kurios istorija siekia pirmojo pasaulinio karo laikmetį. Prie galimybės šiandien priimti stovyklautojus prisidėjo 4 kartos ir ant šios žemės auga jau penktoji karta, kuri mus įkvepia toliau kurti  šios vietovės istoriją.  Šeimos VILA – tai jauki stovyklavietė šeimoms įkurta serbentyne. Galima drąsiai teigti, jog tai vienintelė poilsiavietė Lietuvoje apsupta serbentų plantacijos. Gali daug kam atrodyti, jog tai nieko ypatingo, tačiau vis dėl to yra unikalu. Todėl, kad juoduosiuose serbentuose esančios biologiškai veikliosios medžiagos teigiamai veikia visą žmogaus organizmą, tai viena vertingiausių uoginių kultūrų. Šiose uogose naudinga beveik viskas. Tai natūralių antioksidantų šaltinis.

Nuo serbentyno, galima sakyti, viskas ir prasidėjo, nors pirminė mūsų vizija buvo turizmo verslas. 2008 metais įregistravome juodųjų serbentų ūkį ir iškart nusprendėme, kad jis bus ekologinis. 2016 metais perėjome nuo ekologinio prie tausojančio aplinką ūkininkavimo. Pagal nacionalinės žemės ūkio ir maisto produktų kokybės sistemą (NKP), esame sertifikuoti uogų gamintojai. Turime teisę produktus ženklinti kokybės ženklu. Taigi, mūsų poilsiavietė yra ne tik ramioje, tačiau ir švarioje aplinkoje.

Levandos_ŠeimosVILA

Mūsų misija suteikti poilsį visiems norintiems bent trumpam pakeisti aplinką, pabėgti nuo rutinos, miesto šurmulio, įtempto darbo, ypač protinio, gerai praleisti laiką su šeima, draugais ar tiesiog pabūti su pačiu savimi. Šeimos VILOJE teikiamos apgyvendinimo, unikaliuose mediniuose nameliuose, jaukios pirtelės ir kubilo paslaugos. Stovyklavietėje yra lauko pavėsinė, nepaprastas ekotualetas lauke, vaikų žaidimo aikštelė, futbolo vartai, krepšinio lenta, laužavietė. Sudarytos sąlygos pasigaminti maistą. Kūdroje galima pažvejoti.

Pirtelė_ŠeimosVILA

Mūsų turistai dažniausiai yra dviejų trijų šeimų kompanija, kurie atvyksta su viena nakvyne arba visai dienai be nakvynės. Stovyklautojai puikiai leidžia laiką erdvėje, kurioje jiems niekas netrukdo: verda sriubą ant laužo, garinasi pirtyje, maudosi kūdroje, skaito knygą hamake, žaidžia įvairius žaidimus, j.serbentų derėjimo laikotarpiu prisivalgo uogų iki soties. Tie, kas lieka su nakvyne vakaroja prie laužo, vaikštinėja apšviestais takučiais, plaukioja su valtele kūdroje arba kaitinasi kubile iki vidurnakčio, o iš ryto klausosi gervių klyksmo, žvejoja, gaminasi pusryčius, geria kavą terasoje.  Tokių namelių – palapinių retai, kur pamatysite Lietuvoje, jie labiau populiarūs Anglijoje bei Skandinavijos šalyse. Šiuose nameliuose žmonės jaučiasi jaukiai ir patogiai, nepaisant to, kad jų plotas tik 9 kvadratiniai metrai.

DSC_8968a (1)

 

Dažniausiai pas mus apsilankę turistai giria mūsų stovyklavietę už tvarką, švarą, sukurtą jaukumą ir patys išvyksta nepalikę nei šiūkšlelės. Mes labai džiaugiamės tokia pagarba mūsų sukurtam poilsio kampeliui bei gamtai. Labiausiai lieka patenkinti tie klientai, kurie suvokia, kad atvyksta į stovyklavietę bendrauti su šeima, draugais, klausytis gamtos, o ne į kaimo turizmo sodybą pabaliavoti.

Takelis_ŠeimosVILA

Mums mūsų versle svarbu ne tik ekonominiai, tačiau ir socialiniai aspektai. Skatiname ilsėtis taip, jog ryšys tarp šeimos, draugų stiprėtų ir kartu kurtų pačius gražiausius prisiminimus. Taigi, laukiame visų, kuriems mūsų mintys ir idėjos yra artimos. Ir planuodami atostogas ar keliaudami po Suvalkijos kraštą nepamirškite įtraukti į žemėlapį Šeimos VILOS.

Kviečiame apsilankyti: www.seimosvila.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.