Vaikai/šeima

INICIATYVA „ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES“ KVIEČIA MOKINIUS SUSIPAŽINTI SU ŠEIMOS NARIŲ PROFESIJOMIS

Šiemet balandžio 10 dieną pirmą kartą šalies istorijoje Lietuvos mokyklos ir įmonės, įstaigos bei organizacijos kviečiamos dalyvauti iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes!” Tai visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse. Taip siekiama suteikti progą mokiniui artimiau susipažinti su tėvų, senelių ir kitų artimųjų profesijomis. Įmonės, įstaigos ir organizacijos raginamos priimti mokinius ir parodyti jiems netolimos karjeros perspektyvas. Ši visuotinė atvirų durų dieną – dar viena proga tėvams įsitraukti į ugdymo procesą, turiningai praleisti laiką kartu su savo vaikais.

Iniciatyvoje gali dalyvauti kiekviena mokykla ir kiekviena įmonė, įstaiga ar organizacija.
Gyvas realios darbo aplinkos patyrimas arba kitaip – profesinis veiklinimas – vaidina labai svarbų vaidmenį mokiniams renkantis profesiją ar būsimą karjeros sritį ir yra naudingas visoms procese dalyvaujančioms pusėms. Tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek ir įmonių vadovai (kaip potencialūs mokinių darbdaviai) gali įvertinti, kiek asmens siekiama profesija realiai atitinka turimus lūkesčius.

Darbdaviai, įsileisdami mokinius į darbo aplinką, gali sustiprinti vidinę įmonės komunikaciją ir bendradarbiavimą bei pagerinti klientų aptarnavimo kokybę. Sėkmingas profesinio veiklinimo procesas ne tik didina mokinio motyvaciją rinktis pageidaujamą profesiją, bet ir suteikia galimybę darbdaviui plėsti būsimų darbuotojų paieškų lauką, pastebint talentingus, perspektyvius jaunuolius bei didinant potencialių klientų skaičių.

Informacijos šaltinis: Bernardinai.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.