Statistika, Vaikai/šeima, Vaikų sveikata

Gimus dvynukams atliko DNR testą – rezultatas apstulbino visko mačiusius

Kaip praneša „The Sun“, Kinijos Ksiamenio mieste gyvenanti moteris, norėdama valdžios įstaigoje užregistruoti vaikus, paprašė atlikti tėvystės nustatymo testą. Testo rezultatai šokiravo. Pasirodė, kad vienas iš dvynukų yra ne to vyro, kuriam norėta priskirti abiejų vaikų tėvystę.

Kaip rašė vietos laikraštis, vyras ilgai svarstė, kodėl jo dvyniai nepanašūs vienas į kitą. Vienas vaikas turėjo kitokias akis, burną, nosį ir buvo visiškai nepanašus į jį. Tačiau vyrui niekada nekilo mintis, kad vaikas ne jo.

Tėvystės nustatymo testas, kurį mieste yra įprasta atlikti įregistruojant vaikus, iš naujo įžiebė nesantaikos ugnį tarp poros.

Iš pradžių apkaltinusi vyrą suklastojus testo rezultatus, galiausiai moteris prisipažino, kad yra turėjusi vienos nakties nuotykį su kitu vyru.

Apstulbintas tyrimo rezultatų vyras sakė: „Be abejo, aš noriu savo vaiko, tačiau nenoriu auginti kažkieno kito vaiko“.

Gydytojai teigė, kad susidurta su retu „skirtingų tėvų superfekundacijos“ atveju, kai du ar daugiau kiaušinėliai to paties ciklo metu buvo apvaisinti skirtingų tėvų.

Neįprastą atvejį paviešino Ksiamenio Fudzian Zhengtai teisminio patvirtinimo centras.

Centro direktorė Zhang sakė: „Tai yra labai specifinis atvejis. Jis rodo, kad moteris turėjo santykių su dviem vyrais ir buvo jų abiejų apvaisinta. Vaikai yra dizigotiniai dvyniai. Labai neįprastas ir retas atvejis“.

Kinijos socialiniai tinklai buvo užlieti teorijų ir spėlionių, kas toliau laukia šeimos.

Vienas vartotojas rašė: „Tai puikus scenarijus filmui“. Zhang teigė, kad pora „turės viską išsiaiškinti pati“.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.