Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Gimę ne dėl ramybės: kurie Zodiako ženklai negali ilgai nustygti vietoje

Ne visi žmonės sutverti ramiam ir patogiam gyvenimui bei darbui vienoje vietoje. Daugelis tiesiog negali atsisakyti kelionių, kraustymosi gyventi į kitą vietą ir darbo keitimo. Astrologai nurodė, kurie Zodiako ženklai yra neramiausi.

AVINAS

(03 21–04 20)

Ugnies stichijai priskiriamo ženklo žmonės yra neįtikėtinai aktyvūs, bendraujantys ir smalsūs. Jie apdovanoti tokia nenumaldoma energija, kuri tiesiog neleidžia ilgai sėdėti vienoje vietoje. Jiems reikia judėjimo, naujos patirties ir žinių, naujų galimybių tyrinėjimo. Jie yra atviri bet kokiems pokyčiams ir visokiems nuotykiams, pasiruošę įveikti visus jiems kylančius sunkumus. Būtent todėl daugelis Avino ženklo atstovų jaunystėje neskuba sukurti šeimos, galinčios pririšti juos prie vienos vietos, arba jie pasirenka į partnerius tokį pat nenuilstamą nuotykių ieškotoją.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Mobilūs, draugiški ir lengvai bendraujantys Dvyniai netoleruoja monotonijos ir nuobodaus gyvenimo. Ramų, patogų gyvenimą jie lengvai iškeis į kopimą į kalnus, miegą palapinėje, nakvynę prie laužo ir dainavimą, akompanuojant gitara. Tuo pačiu jie neatsisakys lankytis muziejuose ir pagyventi penkių žvaigždučių viešbutyje, jei jis yra kitoje planetos pusėje. Svarbiausia – nauji įspūdžiai ir nenuobodus, įdomus gyvenimas. Jiems nieko nereiškia bet kada pakilti ir leistis į tolimą kelionę. Jie labai lengvai pakeičia gyvenamąją vietą, susiranda naujų draugų ir niekada nebūna kankindami nostalgijos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Skirtingai nei Avinas ir Dvyniai, Liūtas mėgsta keliauti patogiai. Jis leidžiasi į kelionę, kai pavargsta nuo pamatuoto ir stabilaus gyvenimo. Liūtas ilgai ir kruopščiai rinksis maršrutą, domėsis, ar yra privalomas internetas ir baseinas, ar pakankamai erdvūs kambariai su vaizdu į jūrą ar kalnus. Liūtui ne mažiau svarbi yra ir mylimo žmogaus kompanija, su kuriuo jis gali visiškai atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką ir pailsėjęs su malonumu grįžti namo į įprastą gyvenimo vietą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Kaip ir visi ugnies ženklai, Šaulys yra nepaprastai energingas ir kryptingas. Jis turbūt labiausiai mėgsta keliones iš visų Zodiako ženklų ir tiesiog negali ilgai nusėdėti vietoje. Daugelis finansiškai nepriklausomų šio ženklo atstovų visą gyvenimą keliauja, mėgaujasi nuolatine peizažų kaita, net negalvodami apie nusistovėjusį gyvenimą. Jie nėra sukurti stabiliai erdvei, kurioje greitai praranda energiją, bijo bet kokios rutinos ir nevertina nuobodžių pramogų vienoje vietoje.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis kaip laisviausias ir oriausias Zodiako ženklas visada pasiruošęs pakilti ir leistis į kelionę. Jo nesulaikys nei pinigų stoka, nei bilietų ar laisvo viešbučio kambario trūkumas. Net ir neturėdamas cento kišenėje, jis pateks ten, kur reikia, gaus puikų darbą, pakeliui įgydamas daug naujų draugų. Mėgstamiausi jo garsai – lėktuvo ūžesys, traukinio ratų dundėjimas ar bangų purslai už garlaivio laivagalio, įkraunantys jį kolosalia energija. Tuo pačiu metu jis yra atkaklus kaip Avinas, mobilus kaip Dvyniai ir energingas kaip Šaulys ir bet kurioje kelionėje jaučiasi savo stichijoje.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.