Labirintu parkas
APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Gegužės 15 d. atidaromas Labirintų parkas

Gegužės 15 d. Lankytojams duris atveria Labirintų parkas, įsikūręs visai šalia vaizdingojo Anykščių šilelio. Kaip ir kiekvieną sezoną, parkas lankytojus pasitiks atsinaujinęs ir pasipildęs naujomis pramogomis!Drąsiai galima teigti, kad Labirintų parkas didelį dėmesį skiria mažiesiems parko lankytojams, todėl jiems bus skirta ir viena iš naujųjų pramogų – Voveriukų žaidimų aikštelė. Tai iki vieno metro aukštyje įrengtas kliūčių ruožas, kurį įveikdami vaikai galės išbandyti savo jėgas, lavinti pusiausvyrą ir šokinėdami nuo kliūties ant kliūties pasijausti lyg tikri voveriukai! Taip pat vaikučiai galės išbandyti ir nepamirštamus pojūčius patirti bėgiojant įspūdingo dydžio vandens pagalve. Ir tai dar ne viskas!

Labirintu parkas 2021

Parko teritorijoje reguliariai važinės traukinukas. Šis traukinukas – smagi pramoga tiek dideliems tiek mažiems, norint pailsėti ir pasigrožėti Labirintų parku tiesiog ramiai riedant vingiuotu taku.

Negana to, birželio mėnesį Labirintų parkas pristatys dar vieną pramogą – Velnio tunelį. Tai spalvingas, sukimosi iliuziją keliantis tunelis, kurį pereiti nebus taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Lyg to dar būtų negana – grįžta kukurūzų labirintas! Nuo liepos mėnesio visi parko lankytojai orientavimosi įgūdžius galės išbandyti ne tik karklų, veidrodžių, juostelių ir energetiniame, bet ir rekordinio dydžio kukurūzų, bei kanapių labirintuose.

Be naujų pramogų, negalime nepaminėti ir lankytojų mėgstamiausių atrakcionų, kurie ir šį sezoną džiugins tiek didelius tiek mažus: dvi nusileidimo padangomis trasos, pernai metų naujiena – vandens mūšio valtelės, šaudykla, mini golfo aikštynas, mini zoo, batutai, vaikiška karuselė, šokinėjimo pagalvė ir dar daug kitų pramogų, kurios lauks kiekvieno Labirintų parko lankytojo.

Parke rasite nemokamą pikniko zoną, prie tvenkinio – romantiškas supynes, Topiarų parką, krepšinio aikštelę. Šiais metais duris atvers ir savitarnos restoranas.

Puiki žinia ir ta, kad Labirintų parko bilietas galioja visą dieną, o į jo kainą yra įskaičiuota daugiau nei 30 skirtingų pramogų ir atrakcionų, kuriais mėgautis gali tiek maži tiek dideli. Beje, nuo šiol bilietus įsigyti galite ir internetu.

Daugiau informacijos: www.labirintu-parkas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.