Vaikai/šeima

Dvimetė, žaisdama telefonu, užsakė brangią sofą, už kurią teko sumokėti

Daugelis tėvų, nenorėdami arba jau ir nemokėdami bendrauti ir žaisti su savo atžalomis, dažnai patiki tai daryti… telefonams. Visgi tokia „auklėjimo“ praktika gali turėti nelauktų, brangiai kainuojančių, pasekmių. Būtent taip nutiko San Diege (Kalifornija) gyvenančiai šeimai.

„Fox News“ praneša, kad dvimetė mergaitė, žaisdama miegančios mamos telefonu, tinklalapyje „Amazon“ užsakė 430 JAV dolerių (apie 380 eurų) kainuojančią sofą.

Izabelė Makneil (Isabella McNeil) užsuko į „Amazon“, norėdama nusipirkti baldų. Vėliau, neuždariusi programos, ji davė telefoną dukrai ir pati prigulė. Po kurio laiko moteris, gavusi pranešimą, sužinojo, kad netrukus ją pasieks užsakyta ir įsigyta sofa.

Pasak Izabelės, jai tai buvo lengvas šokas, nes pirmiausia kilo mintis, kad baldas buvo užsakytas miegant. Visgi vėliau paaiškėjo, kad mamai „padėjo“ dvimetė duktė Reina (Rayna), užsakiusi prekę vienu mygtuko spustelėjimu.

Moteris net pabandė atsisakyti pirkinio, tačiau jai buvo pranešta, kad tai kainuos 79 JAV dolerius (apie 70 eurų). Dar 100 JAV dolerių (88,5 euro) būtų tekę pakloti už prekės atvežimą. Neturėdama kitos išeities, amerikietė sofą įsigijo ir dabar ją bando perparduoti.

Taip pat I.Makneil ragina kitus tėvus, prieš duodant vaikams žaisti su telefonais, uždaryti visas programėles.

Vidmantas MISEVIČIUS

Informacijos šaltinis: ve.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.