Papildomas vaikų ugdymas, Pramogos vaikams

Dizainerė J.Rimkutė: kūrybinė edukacija moko matyti plačiau

Pastaraisiais metais į edukaciją vis dažniau įsitraukia įvairūs Lietuvos kūrėjai. Tokiu būdu riba tarp kūrybos ir edukacijos blanksta, o požiūris į švietimą laisvėja. Žinoma Lietuvos dizainerė Jolanta Rimkutė neslepia palaikanti kitokį – kūrybišką švietimą.

Dizainerės nuomone, kūrybinės edukacijos pagalba yra ugdomas gebėjimas matyti ir galvoti kitaip, unikaliai, o tai yra didelė vertybė. Taip pat J. Rimkutė teigia, kad kūrybiškas švietimas skatina toleranciją bei padeda vaikui išsilaisvinti iš sukurtų rėmų.

„Daugiausiai naudos duoda užduotys, kurios yra iškeliamos už mokyklos ribų, – dalinasi patirtimi J.Rimkutė, edukacinio projekto „Kūrybinės partnerystės“ dalyvė. – Tai vaikus sudomina ir įtraukia, o grįžus į mokyklą galima jas aptarti bei iš to mokytis.“

Iš Pasakos archyvo

Kino teatras „Pasaka“ šį sezoną kvies vaikus į Kinozauro savaitgalio kūrybines dirbtuvėles, kurios leis vaikams išbandyti įvairias kūrybos technikas mokantis ir bendraujant su tikrais savo srities profesionalais. Artimiausias dirbtuvėles rugsėjo 20 d. bei spalio 4 d. ves perspektyvi, jauna iliustratorė bei komiksų autorė Akvilė Magicdust. Viena iš užduočių dirbtuvėlių metu bus sukurti fantastinį personažą iš antrinių žaliavų.

Dizainerė J. Rimkutė teigia, kad būtent tokios užduotys ypatingai lavina vaizduotę bei skatina įsijausti į kuriamo personažo vaidmenį, padeda suprasti, kaip jis jaučiasi ar kodėl jis toks. Tai puiki priemonė vaikui susipažinti su žmogaus charakterio bruožais bei emocijomis.

„Pasaka“ kviečia 4 – 8 metų vaikus į Kinozauro savaitgalio kūrybines dirbtuvėles sekmadienį prieš vaikiško filmo seansą. Artimiausios dirbtuvėlės vyks rugsėjo 20 bei spalio 4 dienomis 15 val.

Iliustratorė Akvilė Magicdust

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.