labirintu parkas
APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Didžiausias Lietuvoje kukurūzų labirintas.

Jau šį šeštadienį, rugpjūčio 7 d. Labirintų parkas lankytojams atvers didžiausią Lietuvoje kukurūzų labirintą. Labirintas yra net 3,5 ha dydžio, o takų ilgis siekia daugiau nei 2 kilometrus!

Tad nuo šiol lankydamiesi Labirintų parke rasite net 8 skirtingo dydžio ir sudėtingumo labirintus: Kukurūzų, Kanapių, Enegetinį, net tris skirtingus karklų, veidrodžių ir juostelių labirintus. Galva ima suktis vien skaitant, tiesa? O ką jau kalbėti apie įspūdžius, kuriuos patirsite jais klaidžiodami!

Ne gana to, kaip ir visuomet, visų Labirintų parko lankytojų laukia padangų nusileidimo trasos, šaudykla, vandens valtelės, mini laipynių trasa, mini golfo aikštynas, šokinėjimo ir vandens pagalvės ir dar daugybė kitų pramogų, kurios yra įskaičiuotos į bilieto kainą. 

Mažiesiems parko lankytojams parengta vaikų žaidimų aikštelė, vaikiška karuselė, vairavimo mokyklėlė su įvairiaspalviais monetiniais traktoriukais ir mini ekskavatoriukas. Savaitgaliais lankytojus džiugina animatoriai su specialiomis programomis, aktyviais žaidimais ir pramogomis.

Lankytojų patogumui parke veikia savitarnos kavinė, greito maisto užkandinė ir ledainė, todėl pritrūkus jėgų pramogaujant galite būti ramūs, kad pasipildyti energija galėsite skanaudami šviežią ir Jūsų mėgstamą maistą.

Beje, parke yra nemokama pikniko zona, todėl čia laukiami ir lankytojai su savo maistu. Ir dar, Labirintų parkas yra draugiškas gyvūnams, todėl pas mus galite keliauti net ir su savo keturkojais bičiuliais.

Daugiau informacijos rasite www.labirintu-parkas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.