Vaikai/šeima

Daugiau nei horoskopas: ką žmogui nulemia jo gimimo valanda

Įprasta žmogaus charakterio bruožus apibūdinti pagal jo gimimo dieną, tai yra, Zodiako ženklą. Bet ne mažiau svarbi ir gimimo valanda. Paros metas, kada gimėte, asmenybei suteikia unikalių bruožų.

Štai ką apie jus sako jūsų gimimo valanda.

24:00 – 2:00

Esate šeimos žmogus, jums patinka jaustis saugiai, svajojate apie stabilumą gyvenime. Rizika nėra stiprioji jūsų pusė. Jums patinka, kai viskas patikrinta ir patikima. Tokie žmonės paprastai atrodo nuobodūs ir ramūs, bet šalia savo antrosios pusės atsiskleidžia kaip energingi ir drąsūs. Jūs gebate motyvuoti kitus žmones ir įkvėpti daryti stebuklus.

2:00 – 4:00

Jūs negalite nustygti vienoje vietoje. Esate karšto būdo, neatsisakote kelionių ir nežinomybės. Esate atviri viskam, kas nauja. Turite puikius komunikacinius gebėjimus. Kartu su įgimtu smalsumu tai padeda jums tapti unikalia asmenybe, o taip pat idealiu draugu, kuris niekada neišduos.

4:00 – 6:00

Romantiška siela, linkusi į ekstazę. Taip, tai jūs. Jūs įžvelgiate teigiamas puses kiekvienoje situacijoje ir kiekviename žmoguje. Jūsų artimieji laimingi, kad jūs šalia. Jūs rūpinatės jais ir skiriate jiems daug dėmesio.

6:00 – 8:00

Jūs labai kūrybiškas žmogus. Keliate aukštus reikalavimus ne tik kitiems, bet ir sau. Jūs puikus lyderis, dažnai santykiuose užimate vadovaujančią poziciją.

8:00 – 10:00

Jūs – ramybės oazė, galite akimirksniu bet ką užliūliuoti. Jūs užkrečiate tuo ir kitus, jūsų dėka jie pasiekia vidinę ramybę. Jūs mokate klausytis. Nepaisant to, esate žmogus, kuris turi skirti laiko tik sau. Todėl reikia rasti laiko pabūti su savimi.

10:00 – 12:00

Jūs nemėgstate sėdėti vienoje vietoje. Esate aktyvūs tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Aplink save suburiate daug žmonių, net tik draugų, bet ir šeimą, meilę… visi linksta prie jūsų. Jūs lengvai užmezgate naujus kontaktus.

12:00 – 14:00

Su jumis nelengva! Esate darbštūs, ir tai išryškėja nuo ankstyvo amžiaus. Geri pažymiai mokykloje, noras siekti karjeros. Jūs sugebate įveikti daug kliūčių, nes kas daugiau tai padarys, jeigu ne jūs?

14:00 – 16:00

Jūs mėgstate nuotykius ir norite sužinoti daug nauja. Nors stabilumas jums nėra kokia nors blogybė, su malonumu pabėgate nuo rutinos. Dažnai galvojate apie keliones į pačius tolimiausius pasaulio kampelius. Nors esate energingi, gyvenate tvarkingą gyvenimą.

16:00 – 18:00

Esate įžvalgūs ir ilgai galvojate, prieš priimdami sprendimą. Nepadarysite to, kol nebūsite tikri. Nepaisant to, esate labai džiaugsmingas žmogus. Nemanote, kad visi jums viską privalo, todėl žmonės jus vertina – ypač meilės srityje.

18:00 – 20:00

Esate puikus draugas. Su jumis kiekvienas žmogus jaučiasi gerai. Jūs padedate išspręsti pačias sunkiausias problemas. Užjaučiate žmones, o jiems tai be galo svarbu. Tačiau nemokate atsakyti sau, todėl retkarčiais pasielgiate egoistiškai.

20:00 – 22:00

Jūs norite, kad tai, ką darote, ir jūsų pastangos būtų įvertintos. Jus įkvepia kitų žmonių laimė ir tai, kad jie jus laiko nuoširdžiu žmogumi ir yra jums dėkingi. Jums nereikia būti dėmesio centre, pakanka, kad viską stebėsite iš šalies ir žinosite, kad kitiems tapote didele paspirtimi.

22:00 – 24:00

Jūs žinote, ko norite. Skiriate visą savo energiją ir dirbate pilnu tempu, kad tai pasiektumėte. Sėkmė jus įkvepia. Jums patinka būti populiariems. Jūs gyvenate kūrybiškai ir stengiatės tuo naudotis.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.