Vaikai/šeima

Daugiau lėšų numatys vasaros dienos stovykloms

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Petras Luomanas su administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštiene sukvietė Savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos filialų vadoves aptarti bibliotekų darbo vasarą.
Penki Savivaldybės viešosios bibliotekos filialai – Parko, Smėlynės, Šiaurinės, „Žalioji pelėda“, „Žiburėlis“, „Šaltinėlis“, „Židinys“ organizuoja dienos vasaros stovyklas vaikams. Kasmet dalyvių daugėja, o bibliotekos pagal gaunamą finansavimą nepajėgios priimti visų norinčiųjų.


„Labai šaunu ir sveikintina, kad bibliotekos aktyviai dirba su vaikais ir jaunimu. Ypač vasarą svarbu juos užimti, sudominti ir nukreipti. Tai ir laisvalaikis, ir švietimas, ir socializacija, nes į stovyklas ateina ir iš socialiai jautrių šeimų“, – sakė vicemeras P. Luomanas.
2015 m. 5 filialai vasaros stovykloms rengti iš miesto biudžeto prašė apie 2500 eurų, o gavo tik 700. Buvo numatytos ekskursijos, išvykos, edukacinės programos, kino filmų peržiūra. Dėl pernelyg mažo finansavimo vaikams tekdavo ir patiems apmokėti dalį išlaidų arba tiesiog nedalyvauti atskiruose renginiuose.
„Sieksime, kad planuojant 2016 metų biudžetą būtų daugiau lėšų numatyta vaikų vasaros stovykloms“, – sakė S. Jakštienė.

Informacijos šaltinis: Panevėžio miesto savivaldybė

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.