Patarimai/rekomendacijos

Aš esu mama, kurios nekenčia visas internetas!

Nežinau kada tai nutiko, tačiau vieną dieną aš tapau ta mama, kuri negali skaityti supermamų postų, komentuoti vis dar žindomo penkiamečio klausimais, talpinti tik nuostabiausius besišypsančių vaikų vaizdelius ir rodyti visam pasauliui, kad mano namuose niekas niekuomet nesipyksta. Nesu mama su visuomet gerai atrodančia šukuosena, idealiai išlygintais marškinėliais, o mano namai kartais atrodo lyg po karo. Tačiau esu atvira, nuoširdi ir tris vaikus auginanti mama, kuri taip pat kartais pavargsta, būna pikta, savikritiška tiek kitoms mamoms, tiek sau. Esu mama, kurios nemėgsta internete visos supermamos.

1) Esu ta mama, kuriai kiekvieną rytą anksti keltis yra tikras išbandymas, o žadintuvo skambutis atidedamas net kelis kartus.

2) Kiekvieną rytą (kaip taisyklė) skubinu savo vaikus greičiau susiruošti, nes gana dažnai vėluojame.

3) Esu iš tų mamų, kurios 9 valandą ryto tikrai neturi kantrybės diskutuoti apie boružėles ir drugelius.

4) Esu mama, kuri kartais savo vaikui pusryčiams įdeda degalinėje nupirktą sumuštinį ir sulčių pakelį tik dėl laiko stokos.

5) Esu iš tų mamų, kuri kartais praranda kantrybę ir šaukia. Ir dėl to nesijaučiu kalta ir nesigėdiju.

6) Aš esu mama, kuriai tenka daug dirbti ir ne visuomet skiriu vieną dieną per savaitę savo vaikams.

7) Aš iš tų mamų, kurios tikrai per ilgai rankose laiko telefoną ar naršo Facebooke.

8) Taip pat aš esu iš tų mamų, kurios nori žiūrėti kaip žaidžia jos laimingi vaikai, o ne žaisti su jais kartu visą vakarą.

9) Aš esu mama, kuri kartais tikrai nuoširdžiai pamiršta išvalyti savo dvimečio dantukus.

10) Aš tikiu, kad vaikams reikia nustatyti griežtas ribas. Švelnūs įkalbinėjimai jas pažeidus man neatrodo priimtini ir efektyvūs.

11) Aš esu mama, kuri kartais nori pamiršti maisto gaminimą ir galėtų su malonumu to nedaryti metų metus.

12) Esu mama, kuri palaiko visus dietų pasiūlymus, bet pirmai progai pasitaikius mielai su vaikais apsilanko MC’Donalde.

13) Aš esu mama, kuri leidžia žiūrėti televizorių savo vaikams visą dieną, jei jie to nori.

14) Aš mama, kuri įjungia savo vaikams Youtube filmukus ir tuomet maitina savo vaikus, nes tai vienas iš būdų priversti juos valgyti.

15) Aš mama, kuri kartais pamiršta parašyti atsakymą kitiems žmonėms.

16) Aš tikrai esu išsiblaškiusi.

Aš esu mama, kuri kartais negali susidoroti su iškilusiais sunkumais. Ta, kuri nori išsiverkti ir net atsisakyti tokio gyvenimo, kai viskas pasidaro labai sunku. Ta, kuri verkia ir kuriai nelaimės ir bėdos niekad nevaikšto po vieną. Ta, kurios veidą puošia tamsūs akių ratilai, kurie kasdien vis gilėja. Aš mama, kuri tikrai nesididžiuoja visais šiais išvardintais dalykais.

Bet aš taip pat ir mama, žinanti savo netobulumą ir nebijanti to pripažinti. Pirmiausia, savo vaikams aš esu žmogus, o ne superherojus, kuris vienu metu gali žaisti, tvarkyti namus, gaminti maistą ir dar atrodyti kaip televizijos žvaigždė. Aš rodau vaikams gyvenimiškas situacijas ir nesukuriu tobulo „namų rojaus“. Aš tas žmogus, kuris yra geriausias pavyzdys savo šeimai, kad suklydus ar įskaudinus, reikia atsiprašyti. Ir atleisti taip pat reikia mokėti. Ir man savo vaikų atleidimo reikia paprašyti gana dažnai.

Myliu savo vaikus net ir pačią blogiausią gyvenime dieną. Esu ta moteris, kuri laikas nuo laiko pamiršta tam tikrus dalykus, bet niekuomet neužmiega neįsitikinus, kad jos vaikai saugiai ir šiltai apklostyti. Esu ta mama, iš kurios lūpų vaikai nuolatos girdi žodį „MYLIU“.

Esu moteris, kuri dievina motinystę, nepaisant jos iššūkių ir savo pačios netobulumo.

Informacijos šaltinis: www.littlethings.com

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.