APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas, Vaikai/šeima

Ar saugu leisti vaikus į šios vasaros stovyklas?

Šiemet vasaros stovyklos susidūrė su nemenku iššūkiu, o tėvai vis dar svarsto, ar siųsti vaikus po koronaviruso pandemijos į vasaros stovyklas. Tad ar saugu vaikams lankyti šią vasarą stovyklas?

Tūkstančiai stovyklų organizatorių daro daugybę pakeitimų, pabrėždami ir užtikrindami sveikatą ir saugą. Šiais metais jie privalo sudaryti sąlygas vaikų ir darbuotojų rankų higienai, vėdinti patalpas, dažniau nei įprastai dezinfekuoti liečiamus paviršius. Galioja tie patys reikalavimai ir vaikų maitinimui.

Ekspertai teigia, kad vasaros pramogos, tokios kaip bėgimas, vaikščiojimas ir važinėjimas dviračiais lauke gali būti saugios, jei bus tinkamai atsiribojama nuo pašalinių ar atsitiktinių asmenų. Tinkamai prižiūrint patalpas ir inventorių, vaikams laikantis elementarių higienos reikalavimų uždarose patalpose stovyklauti taip pat yra saugu.

Daugelis Lietuvos šeimų šią vasarą atsisako užsienio kelionių, tad stovyklos gimtojoje šalyje tampa puikia alternatyva suteikti vaikams neišdildomus prisiminimus ir teigiamas emocijas. Visų stovyklų metu lavinami vaikų socialiniai ir komunikaciniai įgūdžiai, vaikai turi galimybę susirasti naujų draugų bei išmokti ir susipažinti su naujais dalykais. Subalansuotas laiko paskirstymas skirtingo tipo veikloms: poilsis, aktyvios pramogos ir edukacijos – tai galimybė vaikams turiningai leisti savo laisvalaikį.

Pateikiame stovyklų sąrašą, kurios stengiasi, kad Jūsų vaikai būtų saugūs:

BE1 NACIONALINĖS FUTBOLO AKADEMIJOS STOVYKLOS

BE1 Nacionalinė Futbolo Akademija vasaros dienomis pasirūpins mažųjų futbolininkų užimtumu, organizuodami dieninę futbolo stovyklą vaikams. Tai dieninė stovykla, kurioje vaikai gaus trenerių dėmesį futbolo aikštelėje, stiprės fiziškai, turkšis baseine, mokysis anglų futbolo kalbos, žais žaidimus ir dar daugiau

TARZANIJA

Didi pasaulio atradėja nusprendė ištyrinėti paslaptingąją Nuotykių šalį ir surinkti penkias užuominas, kurios nuves iki neatrastojo lobio skrynios! 5 stovyklos dienos – 5 šalys. Kasdien vaikai leisis į naujos šalies pažinimo kelionę, lavins vaizduotę kūrybinėse veiklose, bei žais smagiausius žaidimus gryname ore, o antroje dienos pusėje lauks aktyvus laisvalaikis ir pramogos Tarzanijos nuotykių šalyje!

TRAKO STOVYKLA

Trako stovykloje poilsiauja 7-17 m. stovyklautojai, kuriems patinka aktyvus poilsis, gyvenimas kaime, bendravimas ir bendradarbiavimas, veikla gamtoje, žygis upe baidarėmis, išvykos prie Paršežerio ežero, dažasvydis, pokalbiai iki paryčių, saulės palydėjimai ir nuostabi galimybė draugiškoje kompanijoje pasitikti puikius vasaros rytus!

JAPONIŠKOS ATOSTOGOS

Kviečiame visus vaikus nuo 7 iki 12 metų, norinčius smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu susipažinti su japonų kovos menu Aikido, Japonijos kultūra ir menais, sužinoti daug naujų dalykų, susirasti draugų ir kartu linksmai pajudėti bei pažaisti.

JAUNŲJŲ INDĖNŲ VASAROS STOVYKLOS

Atsiriboję nuo civilizacijos patogumų, mobiliųjų telefonų  ir kompiuterių, nuostabiame gamtos prieglobstyje „Vinetu kaime“ stovyklų dalyviai atranda spalvingą indėniško gyvenimo buitį, kūrybos džiaugsmą, patiria smagius nuotykius bei išbandymus, geriau pažįsta ir supranta save ir kitus.  Pasimatykime stovykloje „INDĖNŲ VASARA“. Visi už vieną, vienas už visus, HAU!!!

ROBOTIKOS AKADEMIJA

Geriausias vasaros pasirinkimas Jūsų vaikui!

  • 4-14 m. amžiaus vaikams
  • 20+ lokacijų Lietuvoje
  • 5 darbo dienos nuo 8 iki 17 val.
  • 1 vaikas – 1 robotas
  • Aktyvios pramogos lauke, sportas
  • Diferencijuotas užduočių lygis pagal vaiko žinias

SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS

Tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens. Viskas vyksta gamtoje, praktiškai ir skautiškai . Su vaikais ir tėvais išbandome įvairiausius praktinius stovyklavimo gamtoje pradmenis.

EDULANDO STOVYKLOS VAIKAMS

Kviečiame pasinerti į vasaros nuotykius Edulando dienos stovyklose! Stovykloje vaikai: Atliks mokslinius eksperimentus; Įveiks orientacinių žaidimų ir protmūšių iššūkius; Leisis į paslaptingus žygius; Pasiners į kūrybines STEAM dirbtuves; Išbandys save judriųjų piratų žaidimuose.

JAUNIEJI INOVATORIAI IR TYRINĖTOJAI

Vasaros stovykla “Jaunieji inovatoriai ir tyrinėtojai”, tai vaikų stovykla apjungianti įvairias veiklas. Stovykla vyks “Amerika Aukštadvaryje” sodyboje, kurioje turėsime ir jodinėjimo žirgais pramogas, organizuosime žygius, muzikos ir kulinarinius vakarus. Be viso to, šios stovyklos pagrindinė vizija – ugdyti jaunuosius inovatorius ir tobulinti jų susidomėjimą bei įgūdžius robotikos, programavimo, dizaino kūrimo ir dronų pilotavimo ir konstravimo srityse. Stovykloje vaikų laukia šie užsiėmimai: kūryba ir technologijos, robotika ir elektronika, kompiuterinė grafika ir filmavimas, video montavimas ir orientaciniai žygiai.

MOTUS ŠOKIO MOKYKLOS STOVYKLOS VAIKAMS

Vaikų laukia: gatvės, šiuolaikinių šokių seminarai su profesionaliais mokytojais, improvizacijų ir kūrybos dirbtuvės, teminiai vakarai, edukacinės išvykos į Druskininkus bei kitas apylinkes, puikios gyvenimo sąlygos ant ežero kranto pušyno apsuptyje, tinklinis bei kiti lauko žaidimai, skanus maistas, nepakartojami stovyklos vakariniai renginiai, diskotekos, žaidimai, bei nauji draugai ir nepamirštamas laikas!

JĖGOS AITVARŲ - KAITAVIMO STOVYKLA

Jėgos aitvarų mokykla kviečia 11 – 17m. stovyklautojus praleisti nepamirštamą vasarą ant marių kranto! Stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su jėgos aitvarų valdymu ir praleisti kuo daugiau aktyvaus laiko gamtoje. Kuomet oras bus nepalankus lipti į vandenį – vaikų lauks kūrybiniai žaidimai, akrobatika, gamtos pažinimo pamokos, žygiai.

JOJIMO STOVYKLA VAIKAMS

Vasarą laisvalaikio centre rengiamos dienos stovyklos 6–15 m. vaikams, kurių metu vaikai bus mokomi, kaip elgtis su žirgais, jodinėjimo sporto pradmenų, bus ugdomas jų savarankiškumą, pasitikėjimas savimi, stiprinamas atsakomybės jausmą.

UNIKALI STOVYKLA 4active sveikatingumo centre.

3G stovyklos: greitis, galingumas, grūdinimas. Vaikams nuo 8 iki 16 metų amžiaus labai aktyvios stovyklos, kur ne tik išmokstama su profesionaliais treneriais greitos bėgimo technikos, bet kartu mokinamasi sąmoningai giliai kvėpuoti, suprasti savo stresą, emocijas, jas nukreipti sau naudinga kryptimi, kiekvieną dieną grūdinamas kūnas ir siela, kad mintys valdytų mintis, o ne atvirkščiai.

KŪRYBINĖ VAIKŲ STOVYKLA „JAUNIEJI KŪRĖJAI"

Jei jūsų namuose gyvena mažas kūrėjas, kuris ieško, kaip linksmai praleisti vasaros dienas, tai ši stovykla – kaip tik jam! Klaipėdos jaunimo teatro organizuojama dienos stovykla suteikia 5-12 metų vaikams galimybę susipažinti su skirtingomis meno sritimis, išbandyti keisčiausius kūrybos būdus, surasti naujus kūrybingus draugus ir praleisti aktyvią savaitę Klaipėdos centre.

KEISTUOLIŲ TEATRO KŪRYBIŠKUMO STOVYKLA

Keistuolių teatras kviečia vaikus pažadinti savo kūrybines galias ir atrasti netikėtus gebėjimus dienos kūrybiškumo stovykloje. Nuostabioje vietoje, gamtos apsuptyje orientuosimės į aktyvų, kūrybišką ir nuobodžiauti neleidžiantį darbą su puikiai pažįstamais scenos veidais – profesionaliais Keistuolių teatro aktoriais bei pedagogais.

STOVYKLA KAKĖS MAKĖS PASAULYJE

Kiekviena diena stovykloje prasidės mankšta, vyks kūrybiniai užsiėmimai, susitikimai su Kake Make ir Netvarkos nykštuku, išvyka į kino teatrą, sausainių dekoravimas ir kokteilių gamyba, muzikinių instrumentų dirbtuvės bei ritmikos pamokėlės ir, žinoma, linksmybės pramogų erdvėje! Žaisdami vaikai susipažins net su keturiomis skirtingomis profesijomis! Suskubkite registruotis.

STOVYKLA ,,JŪRŲ LIŪTAS"

Vaikai stovykloje praleis 5 dienas, per kurias pažins vandenį, išmoks plaukimo pradmenų, pagers įgūdžius ir kaip atsargiai elgtis vandenyje kartu su plaukimo klubo Banga treneriais! Mažųjų draugų laukia treniruotės, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, daug nuotykių ir naujų draugų!

PRIME LEARNING STOVYKLA

Bendradarbiaudami su savo profesoriais: buvusiais užsienio šalių prezidentais, Nobelio premijos laureatais, savo sričių ekspertais, Prime Learning mentoriai parengė neeilinį paskaitų ciklą, kurio metu moksleiviai turės galimybę pagilinti ekonomikos, matematikos, investavimo, programavimo, gamtos mokslų ir filosofijos žinias. Tai – puiki proga įgyti šiuolaikiniam žmogui itin reikalingų įgūdžių, susipažinti su stojimų procesu aplikuojant į JAV, JK ir Prancūzijos universitetus, susirasti draugų ir bendraminčių tarp kitų motyvuotų Lietuvos gimnazistų.

CURIOCITY STOVYKLOS SMALSIEMS VAIKAMS!

Leiskis į nepakartojamą kelionę po visą pasaulį naujoje „CurioCity“ stovykloje! Kiekvieną dieną stovyklautojai susipažins su tam tikrais žemynais, jų išskirtinumais, gamtos įvairove bei gyventojais – jų kalba, papročiais ir kultūra. Stovyklautojai išbandys tradicinius skirtingų regionų žaidimus, pasigamins tik tam tikroms vietovėms būdingų gaminių, mokslinių eksperimentų pagalba supras skirtingo klimato galias, atras pasaulio stebuklus per interaktyvius žaidimus ir kasdien savo žinias įtvirtins „CurioCity“ keliautojo pase! Visa tai ir dar daugiau įspūdžių patyrimų kupiname mieste smalsiems vaikams!

DIENOS STOVYKLA ,,AŠ IR MUZIKA!"

TYLOS MUZIKOS STUDIJA Vilniuje ir Kaune kviečia 7 – 11 metų muzikos mylėtojus leisti vasarą turiningai drauge vasaros dienos stovykloje „Aš ir Muzika“!

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Vaikodiena

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.