Vaikai/šeima, Vaikų teisių apsauga

Ar mažamečiai berniukai, Palangos centre apiplėšę senjorę, liks nesučiupti?

Ar mažamečiai berniukai, kurie vasario pradžioje iš miesto senjorės kurorto centre, kaip teigiama nukentėjusios pareiškime policijai, išplėšė iš rankų rankinę ir nurūko, liks nesučiupti? Kaip informavo „Palangos tiltą“ Darius Mockaitis, laikinai einantis Palangos miesto policijos komisariato viršininko pareigas, ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. dėl atviros vagystės vykdomas. Įtariamieji kol kas nenustatyti.

Palangos policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas vasario 26 d.,pranešė „Palangos tiltui“, kad kurorto policijos pareigūnai, įvertinę visą surinktą medžiagą, pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR. BK 178 str. 2 d. – dėl atviros vagystės: „Kol kas jų tapatybės nenustatytos, mes atkūrėme nukentėjusiosios moters maršrutą ir įvertinę tam tikras detales galime teigti, kad įvyko ne apiplėšimas, o vagystė. Įtariamieji dar nenustatyti.“

Primename, kad vasario 21 d., Palangos socialinius tinklus viesulu apskriejo ramiam mūsų kurortui nebūdinga žinia. Linos Š. (redakcijai pavardė yra žinoma) žinutė Facebook palangiškių grupėje „Vieninga Palanga“ skelbė: „Palangiškiai, saugokite save ir savo senyvus artimuosius.

Šiandien, apie 16 val., kažkur Kastyčio-Ganyklų g., buvo apiplėšta garbaus amžiaus moteris. Ji pasakojo, kad prie jos priėjo maždaug 10-13 metų berniukai ir prašė (duoti – PT) vieną eurą nupirkti gėlių gimtadienio proga. Moteris davė eurą, o berniukai dar pasisūlė panešti sunkius pirkinius. Jai sutikus, berniukai ėjo iš paskos, staiga išplėšė rannkinę iš rankų ir pabėgo. Policijai, žinoma, pranešta. Būkite budrūs!”

Lina Š. sakė www.palangostiltas.lt, kad moteris (redakcijai jos vardas ir pavardė jau yra žinomi –PT), kad moteris buvo „sukrėsta.“

„Man pati nukentėjusioji papasakojo, kas jai nutiko. Ji yra garbi ir žinoma moteris. Ji buvo be gali sukrėsta.

Aš atsitiktinai moterį sutikau, tiksliau ji blaškydamasi su telefonu rankoje pribėgo (prie manęs) – aš kieme vedžiojau šuniuką. Viskas įvyko apie 16-17 val. Paskambinau Bendruoju pagalbos telefonu, dispečerė liepė kartu palaukti policijos pareigūnų.

Tad jų kartu ir sulaukėme. Užpuolikų berniukų nemačiau,“ – „Palangos tiltui“ pasakojo Lina.

Algirdas Budginas, Palangos miesto policijos komisariato viršininkas, sakė „Palangos tiltui“, kad jis apie šį įvykį žinąs.

Informacijos šaltinis: https://ve.lt/kriminalai/ar-mazameciai-berniukai-palangos-centre-apiplese-senjore-liks-nesuciupti

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.