Naujienos, Vaikai/šeima

Anglijoje mokinių tėvus šokiravo naujos baudos

Anglijos švietimo sistema neretai piktina mokinių tėvus, kadangi kai kurie nusižengimai yra vertinami nemažomis piniginėmis baudomis. Gravesende, Kente esanti „Holy Trinity C of E Primary“ mokykla įvedė ir dar vieną taisyklę, už kurios nesilaikymą bus išrašomos piniginės nuobaudos.

Mokyklos vadovybė nebeapsikentė vėluojančių tėvų, kurie verčia laukti ir jų atžalas, ir mokyklos bendruomenę, kai tuo tarpu galėtų būti atliekami kiti darbai.

Paskelbta, kad naujoji taisyklė labiausiai skirta pažaboti tėvus, kurie vėluoja vaikus pasiimti ir 10, ir 20 minučių po tam skirto laiko. Todėl patvirtinta, kad tėvai, kurie vaikus pasiima bent 10 min. vėliau, už kiekvienas 5 minutes mokės po 1 svaro baudą. O jei vaikų atvyks pasiimti jau po 16 val. vakaro, t. y. bent 20-25 min. vėliau nei reikia, mokykla apie tai praneš ir socialinėms tarnyboms.

Naujas įstatymas itin papiktino mokinių tėvus.

„Sulaukėme raštiškų pranešimų iš mokyklos, kad jie įdiegia naują taisyklę. Esame tiesiog šokiruoti. Dauguma mūsų šeimų gyvena nepritekliuje ir sunkiai dirba, kad vaikus galėtų išleisti į mokyklą. Dauguma mūsų neturi galimybių išsiprašyti iš darbo anksčiau, kad spėtume į nurodytas valandas.

Mokykla anksčiau leisdavo vaikams papildomai laukti bibliotekos patalpose, tačiau dabar ji uždaryta rekonstrukcijai ir vaikams nebėra kur laukti. Mes manome, kad toks mokyklos naujas įstatymas pažeidžia taisykles ir yra nelegalus. Juk tai – krikščioniška mokykla! Gėda, kad jos vadovybė imasi tokių priemonių“ – kalbėjo vienas tėvų.

Oficialiai pamokos mokykloje baigiasi 15 val. 30 min. Bent dešimt minučių skirta laikotarpiui, kol vaikai susiruošia išeiti iš mokyklos, kur jų jau turėtų laukti tėvai.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.