Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams

Advento kalendorius – šeimos reikalas

Kas pas jus gamina Advento kalendorių? O gal nesivarginate ir paprasčiausiai išsirenkate iš pasiūlos parduotuvėje? Pas mus tai – šeimos reikalas. Ir šventė.

Jei jūs manote, kad vyrams-tėčiams tai:
a) neįdomu,
b) nėra kada,
c) nėra kaip įsitraukti/ prisidėti,
tai siūlau pagalvoti iš naujo. Nes labai dažnai skundžiamės, jog vyrams nerūpi, jog jie nusišalinę, tačiau ir pačios kartais jiems nesuteikiame nė menkiausios progos įsitraukti, sukurti kažką kartu, pavadovauti paradui ir pan. Tad kviečiu tą progą suteikti, pakviesti, jei reikia, švelniai, asmeniškai. O ką, jei suteikta proga ims ir pasinaudos?😉

Šiemet vyresnėlis skaičiavo dienas iki… advento pradžios. Kada jau bus kalendorius ir užduotėlių!? Visas ausis išzirzė. O aš gi Jums kalendorių kūriau🙂 Žodžiu, kai jau neturėjau kur dėtis – padarom arba pavėluojam (o tai praktiškai neįmanomas reikalas, kai tau šešeri), teko ir prie šio darbo prisėsti.

Pernai turėjome miestelį. Kasdien atsirasdavo vis naujas namelis, kuriame būdavo laiškelis su užduotėle, nurodymais, užuominom ir t.t. Kai miestas buvo pastatytas, įžiebėm lemputes. Gražu buvo.

picmonkey-collage1
Su vaikais: 2015 m. advento kalendorius

Šiemet norėjau paprastesnio varianto, nes ir taip nieko nebespėju. Sulaukėme šeštadienio ir ėmėmės darbo. Žodžiu, parinkau keletą idėjų kalendoriui ir parodžiau vyresnėliui – rinkis, sakau, kaip nori, kad atrodytų mūsų advento kalendorius šiemet. Sako, man reikia, kad užduotėlių būtų. Gerai, dėl to sutarėm. Galų gale pasirinko ir formą, tada paskaičiavo, kiek reikės popieriaus lapų, aš surinkau piešimo priemones ir pradėjome. Pribraižėme, prikarpėme stilizuotų eglučių, jas dar pamarginome, o tada atėjo eilė prisidėti ir vyrui. Matavo, braižė, vėl matavo visi keturi, tada gręžė, tikrino ar telpa, vėl gręžė. Tada padavė man ir aš su vaikais užbaigiau gamybinį procesą, eglutes “sumerkdama” į joms paruoštas vietas. Viskas. Belieka dabar laikytis plano ir viską suspėti.

picmonkey-collage2016

                                                                                                                                                         Su vaikais: šeima padirbėjo

Šiųmečiam kalendoriui prireikė:

  • Spalvoto popieriaus
  • Rašiklių
  • Medinių pagaliukų (naudojau didelius smeigtukus)
  • Medinio pagrindo (mes turėjom ripkų, tad išsirinkau vieną didesnių)
  • Karštų klijų šautuvo ir poros juostelių klijų
  • Grąžto
  • Smulkmės dekoravimui (karoliukai, plunksnos, blizgučiai, …)

Dar reikėjo šiek tiek laiko, kuris mums buvo ypatingai smagus ir šeimykiškas.

Kūrybingo Jums advento!

Informacijos šaltinis: suvaikais.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.