Vaikai/šeima

5 Zodiako ženklai, kurie lengvai išgyvena skyrybas

Vieniems žmonėms išsiskyrimas su partneriu būna bene didžiausia gyvenimo tragedija, po kurios jie ilgai negali atsigauti. Kiti, atkentėję kurį laiką, susiranda naują partnerį.

O kai kuriems žmonėms skyrybos būna didžiausias gėris, išsilaisvinimas ir galimybė pradėti naują gyvenimą. Sužinokite, kurie Zodiako ženklai priklauso pastarajai kategorijai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – nepriklausomas ir savavalis intelektualas. Jam santuokos liudijimas neturi jokios reikšmės. Jis sąmoningai vengia šeimyninių įsipareigojimų ir neklauso antrosios pusės prašymų.

Kad išsaugotumėte ryšį su Vandeniu, reikės daug kantrybės. Kompromisų nepripažįstantis Zodiako ženklas pirmas susikraus lagaminus, jeigu nusivils santykiais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas – reikliausias partneris. Jis gali tapti idealiu gyvenimo palydovu ir iki dienų pabaigos nešioti savo meilę ant rankų. Nepaprastai pavydus, tačiau kontroliuoja emocijas ir be priežasties niekada neišeina iš pusiausvyros.

Skorpionas kardinaliai pasikeičia, jeigu partneris pradeda flirtuoti ir domėtis kitais. Nuo jo negailestingo keršto neįmanoma pasislėpti. Jis greitai atskleidžia klastą ir nepalieka jokio šanso atleidimui.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis tampa puikiu šeimos nariu ir kuria jaukumą aplink save. Jeigu šeimos laivas įskyla, jis stengiasi išsiaiškinti priežastį ir pataisyti situaciją. Po pirmo nesėkmingo bandymo pats prabils apie skyrybas.

Jis neims kurti laimingos šeimos iliuzijos dėl kitų artimųjų. Ožiaragis nepakenčia kitų žmonių klaidų ir netiki, kad jie gali pasikeisti. Jeigu jis nusivils partneriu, niekas neprivers jo pakeisti savo nuomonės.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Romanas su Šauliu – smagus ir ryškus gyvenimo etapas. Ugninis ženklas neleis partneriui nuobodžiauti ir padovanos daug nuostabių momentų.

Šaulys tiesiog kunkuliuoja energija, todėl jam būdingas nekantrumas, takto stoka, tiesmukiškumas ir išdidumas. Buvimas šalia jo būna labai malonus, bet ir gerokai varginantis. Ne kiekvienas gali pakęsti jo charakterį.

Jeigu antroji pusė užsimins apie skyrybas, Šaulys pirmas paduos prašymą. Jis per daug skuba gyventi ir mėgautis laisve, kad galėtų gaišti laiką išgyvenimams ir kentėjimams.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Aplinkiniams šis Zodiako ženklas atrodo bejausmis sausuolis su ledine širdimi. Tačiau jis pats taip nemano. Jam kaip visiems kitiems nesvetimos žmogiškos emocijos.

Stiprios dvasios Mergelė niekada neparodys, ką galvoja ir jaučia iš tikrųjų. Ji jaudinsis ir kentės vienumoje. Jeigu santykiai pagedo, ji nebandys jų sugrąžinti į pirminę padėtį.

Mergelė nežiūri į skyrybas kaip į pasaulio pabaigą. Ji supranta, kad jeigu kartu būti neįmanoma, tai nėra prasmės tyčiotis vienam iš kito.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.