Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

3 Zodiako ženklai, kurie praėjusiame gyvenime buvo karaliai ir karalienės

Kiekvienas Zodiako ženklas savyje atsineša elgesio modelius, paveldėtus iš praėjusių gyvenimų. Yra trys Zodiako ženklai, kurių laikysena tokia didinga, kad nesunku numanyti aukštą jų kilmę.

Sužinokite, kas jis ir kaip gali maksimaliai išnaudoti savo potencialą, slypintį pamirštuose, bet giliai pasąmonėje glūdinčiuose praėjusių gyvenimų patyrimuose.

Avinas

Avinai – labai pasitikintys savimi žmonės, ir jų devizas „Aš pats“ – tai pareiškimas, kad jie kilę iš karališkos šeimos ir vėl atėjo į žemę, kad pademonstruotų savo valdžią ir jėgą. Bet dabar jiems reikia būti labai atsargiems ir subalansuoti savo pasitikėjimą savimi. Juk didžiulė įtaka, kurią jie turėjo praeityje, gali juos padaryti gana žiauriais ir pasipūtusiais dabartiniame įsikūnijime.

Avinai pripratę, kad kiekvienas jų noras būtų įstatymas, ir dabar kenčia dėl kantrybės trūkumo. Drąsa, įžūlumas – geros ir sėkmei būtinos savybės. Bet veikti beatodairiškai gali būti išties pavojinga.

Liūtas

Jo devizas „Aš kuriu“ maksimaliai jį priartina prie dieviškos žmogaus kilmės, o jo kūrybinė energija yra tikras įkvėpimas paprastiems žmonėms. Jo natūralus polinkis į lyderystę kyla iš gyvenimiškos vadovavimo patirties ankstesniuose įsikūnijimuose. Liūtas žino, ko nori, žino, kaip tai padaryti kaip tikram karališkam asmeniui.

Nepaisant visų savo įgimtų talentų Liūtas turi itin atidžiai žiūrėti, kokią įtaką jis daro kitiems. Šie žmonės savo jėgą turi naudoti ne kad slopintų, o pakeltų aplinkinių dvasią ir sustiprintų jų pasitikėjimą savimi.

Šaulys

Šauliai veikia su polėkiu ir aplinkiniams kelia susižavėjmą. Jie – neišsenkantis įkvėpimo ir linksmybių šaltinis. Šauliai daug ir sunkiai dirba, bet jiems patinka ir pasilinksminti, nes jie pripratę prie puotų, kurias keldavo savo praėjusiame gyvenime.

Jie negalėjo nebūti karaliais ir karalienėmis, gavusiais geriausią savo laikų išsilavinimą ir leidusių dienas filosofiniuose apmąstymuose bei kuriant grandiozinius ateities planus – ne tik sau, bet ir visai tautai.

Dabartiniame savo įsikūnijime Šauliai linkę žaisti pernelyg rizikingai ar turėti nerealistinių lūkesčių dėl savo sėkmės. Jeigu jie išmoks suprasti ir priimti savo galimybių ribas, galės adekvačiai laikytis savo idealų ir pasiekti tikslus.

Informacijos šaltinis:

lrytas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.