Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

10 priežasčių, kodėl neištikimas vyras lieka santuokoje

Neištikimas vyras stengiasi iš visų paimti tai, kas geriausia, ir bando išsiaiškinti, ar galėtų gauti dar daugiau, nebūdamas nubaustas… Jis tarsi tyrinėja, kur baigiasi jo sutuoktinės pakantumo ribos.

Kad ir koks jaudinantis ir adrenaliniškas būna meilės nuotykis nuošalyje, dauguma neištikimų vyrų vis tiek nesiruošia skirtis. Kodėl?

1. Jis jaučiasi kaltas.

Jis žino, kad padarė niekšybę arba elgiasi neteisingai, ir jaučiasi kaltas dėl to bei nerimauja dėl galimų pasekmių. Galbūt jis nenori pasmerkti savo žmonos ir šeimos visam skyrybų baisumui, galbūt jis pats nenori būti pamestas kaip išdavikas. Jam tiesiog gėda skirtis.

2. Jis nenori likti vienas.

Ir ne šiaip be moters šalia. Jis bijo, kad tada teks gyventi savarankiškai, pačiam išsilaikyti, rūpintis savimi, namais, gamintis maistą ir t. t. Todėl jam geriau likti net blogoje santuokoje.

3. Jis nenori išeiti iš savo komforto zonos.

Jis nenori trikdyti įprasto kasdienio ritmo, socialinio rato, gyvenimo būdo. Jis nenori visko kurti iš naujo su kita. Mes visi juk esame įpročių žmonės.

4. Jis įsitikinęs, kad daugiau nepasikeis.

Galbūt išdavystė įvyko netyčia, o gal norėjo išbandyti, kaip atrodo uždraustas vaisius, bet suprato, kad nėra pasiruošęs visko atsisakyti dėl kitos moters ar dėl savo laisvės. Galbūt tai atsitiko po kivirčo ar silpnumo akimirką, bet jis įsitikinęs, kad tai nepasikartos.

5. Jis nenori vargo dėl skyrybų.

Jeigu jis turi daug bendro turto, vaikų, jei skyrybos yra varginantis ir brangus procesas, tai kam tai daryti, jei galima paprasčiausiai palaikyti šeimos įvaizdį?

6. Jam tiesiog patinka naujas neištikimybės jausmas.

Galbūt jam patinka apgaudinėti. Tai juk būdas pajusti adrenaliną, išgyventi, patirti kažką naujo. Jis tikina save, kad jo nepagaus. Bet kuriuo atveju jis akivaizdžiai nebrangina savo santuokos.

7. Vaikai.

Taip, daugelis vis dar mano, kad likti santuokoje dėl vaikų yra teisingas dalykas. Žinoma, skyrybos yra sunkios. Bet jei ginčijatės kiekvieną dieną, akivaizdžiai nemylite vienas kito, apgaudinėjate – tai blogiau nei tėvai, kurie gyvena atskirai ir myli savo vaikus ir jų gyvenimus.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.