Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

10 patarimų, kaip sukurti vaikui įsimintiną gimtadienio šventę savo kieme

Vaikų žaidimų kambariai, batutų parkai, kino teatrai ir kitos pramogos gimtadienio šventei dažnam vaikui jau tapo įprasta pramoga. Vasarą švęsti labiau norisi gamtoje nei uždaroje erdvėje.

 

Kaip sukurti vaikui nepamirštamą ir įsimintiną gimtadienį tiesiog savo namo kieme ar kur nors miške? Kaip nustebinti mylimą vaiką ir jo draugus? Ir, žinoma, per daug neišleisti.

„Pasitelkite šiek tiek išradingumo ir kūrybingumo. Gimtadienis kieme gali kainuoti gerokai pigiau nei žaidimų kambariai, o vaikui suteikti gerokai daugiau emocijų ir džiaugsmo“, – patarimais dalinasi prekybos centro internete „Varlė.lt“ komunikacijos projektų vadovė Alina Kazakevič.

Dekoruokite kiemą balionais ir girliandomis

Šventinė nuotaika nuo pat pirmos akimirkos. Tiek mažajam jubiliatui, tiek jo svečiams. Štai kuo verta pasirūpinti tėveliams. Papuoškite kiemą balionais, vėjo malūnėliais, girliandomis, spalvotomis lemputėmis. Šiai progai puikiai tiks ir kalėdinės girliandos.

Galbūt gamtos interjere tiks iškabinti ir mažylio nuotraukas. Tai padaryti galite tiesiog nutiesę nuo vieno medžio link kito virvutę, o nuotraukas prisegę skalbinių segtukais. Prisiminti ankstesnių metų šventės akimirkas bus įdomu tiek pagrindiniam gimtadienio dalyviui, tiek jo draugams.

Pasirūpinkite vaišių staliuku ir sėdmaišiais

Pagalvokite, kurioje vietoje pastatyti stalą, kad vaikai žaisdami jo neapverstų. Juk svarbiausias dalykas mažiesiems būna ne vaišės, gardus maistas, bet pramogos ir linksmybės.

Vaišių stalą apdenkite vaikiška staltiese, išdėliokite vienkartinius indus: lėkštutes, puodelius, šiaudelius. Vienkartinių popierinių indų rinkinys vaikams bus ne tik ekologiškas, bet ir saugus, neliks niekam rūpesčių dėl indų plovimo pasibaigus šventei.

Parūpinkite vaikams gimtadienio kepurėlių, tortui žvakučių bei fejerverkų.

Jei turite namie sėdmaišių ar vaikiškų kėdučių, viską neškite į kiemą prie stalelio. Skirtingų formų ar dydžių sėdmaišiai, kėdės atrodys žaismingai ir bus įdomiau vaikams nei įprasti lauko baldai. Mažiesiems prisėsti kieme tiktų ir minkštos pagalvėlės.

Išneškite į kiemą garso kolonėlę

Koks gimtadienis be smagios muzikos? Pasirūpinkite vaikiškomis dainelėmis, kurios patinka jūsų mažyliui. Išneškite į kiemą garso kolonėlę.

Pasirinkite nedidelę nešiojamą garso kolonėlę, pavyzdžiui, JBL. Kompaktiškos kolonėlės mažyliai nenuvers ar bėgiodami neužsigaus. Yra ryškių spalvų ir net atsparių vandeniui kolonėlių. Tokia puikiai pravers ne tik mažylio gimtadieniui, tačiau ir bet kokiai išvykai į gamtą, prie ežero ar pajūrio.

Pasirūpinkite pramogomis pagal vaiko amžių

Viena mėgstamiausių vaikų pramogų – batutai. Šokinėti ant batuto vaikams turbūt niekada neatsibosta. Tad galite išsinuomoti ar įsigyti batutą. Jis bus džiaugsmas kasdien bet kuriam vaikui ir net paaugliui.

Aktyvesnių pramogų gerbėjams, ypač berniukų kompanijai, patiks žaisti futbolą, krepšinį ar badmintoną. Suorganizuokite vaikų komandų varžybas.

„Futbolo vartai – vienas iš TOP pasirinkimų vasaros pramogoms“, – atskleidžia el. parduotuvės internete specialistė.

Gimtadienio šventėms visada praverčia ir stalo žaidimai. Pasiruoškite keletą smagesnių žaidimų, kai vaikai pavargs ir prisilakstys.

Muilo burbulų pūtimas vis dar patinka ne tik mažiausiems, bet ir vyresniems. Elektrinis muilo burbulų pūtimo aparatas – vos kelis eurus kainuojanti pramoga. Galima įsigyti ar išsinuomoti ir rimtesnį aparatą, kurio kūriniais žavėsis net suaugę svečiai.

Virtualios realybės akiniai – geriausios emocijos garantuotos

Dovanokite vaikui virtualios realybės akinius. Tai – nebe ateities technologijos, bet kiekvieno vaiko ir paauglio svajonė.

Virtualios realybės akiniai ir 3D žaidimai jūsų kieme – emocijos garantuotos. Vos kelių mygtukų paspaudimu gimtadienio svečiai persikels į virtualų pasaulį – atsidurs ant linksmųjų amerikietiškų kalnelių ar įsijaus į žmogaus voro vaidmenį.

„Šiandien ši technologija prieinama praktiškai kiekvienam. Virtualios realybės akinius įsigyti galite vos nuo 11 eurų, o pasinerti į pramogas – kasdien. Tai puiki dovana kiekvienam vaikui“, –patarimais dalinasi A. Kazakevič.

Ant laužo kepkite zefyrus ir gaminkite naminius mėsainius

Prisilakstę ir prisidūkę gamtoje vaikai ir labiau išalksta. Gaminkite vaikų mėgstamus valgius – naminius mėsainius ir ant laužo kepkite zefyrus. Tai primins vaikams skautų stovyklas ar populiarias, bet ne itin sveiko maisto užkandines.

Leiskite vaikams patiems susikurti savo gėrimą

Vaikai dūkdami ir pramogaudami išprakaituoja daug skysčių ir dažnai pamiršta gerti, tad tenka vis raginti. Šią tėvų misiją galima paversti irgi smagia pramoga: leiskite vaikams patiems susikurti savo gėrimą. Stiklinis ar keramikinis indas su kraneliu – viena iš TOP vasaros prekių el. parduotuvėje.

Pastatykite indą su kraneliu matomoje vietoje, vaikai patys galės įsilieti vandens, paskui jį pagardinti braške, apelsino, citrinos ar agurko griežinėliu, mėtos lapeliu. Kiekvienas susikurs tokį gėrimą, kokio norėtų.

Gimtadienio fejerverkai ir dangaus žibintai

Koks tortas be žvakučių ir fejerverko? Kadangi vaikus ypatingai žavi fejerverkai, galite jiems dovanoti ir tikrą fejerverkų šou. Žinoma, tuo turi pasirūpinti tėveliai. Juk fejerverkai – tai ne tik Naujųjų metų sutiktuvių pramoga. Jei ši pramoga jums neatrodo priimtina, tai bengališkos ugnelės bus kaip alternatyva.

Jei gyvenate ne mieste, bet užmiestyje galite į dangų leisti ir dangaus žibintus.

Apsaugokite vaikus nuo uodų ir erkių

Svarbus patarimas – pasirūpinti apsauga nuo uodų ir erkių, kad šventė neapkarstų. Prekybos centre internete galite įsigyti įvairiausių apsaugų: nuo apyrankių, kurios veikia visą mėnesį, eterinių aliejų, purškiklių, kremų iki modernių lempų – uodų gaudyklių.

Nepamirškite fotoaparato ir įamžinkite smagiausias akimirkas

Šiais laikais kone kiekvienas išmanusis telefonas turi kokybišką kamerą. Tačiau jei turite fotoaparatą, kuris daro momentines nuotraukas, bus kur kas smagiau į save pasižiūrėti tą pačią akimirką.

Momentinis fotoaparatas akimirksniu išspausdins nuotraukas ir galėsite jas išdalinti svečiams. Kartu su momentine nuotrauka vakarėlio dalyviai parsineš į namus ir gimtadienio nuotaikos dalelę.

pranešimas spaudai

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.