Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

10 frazių, kurių niekada neverta sakyti savo vyrui

Kartais žodis gali žeisti, kaip aštrus peilis, ir palikti didelius emocinius randus, ar net visiškai sugriauti santykius. Todėl pasistenkite, kad iš jūsų lūpų neskambėtų tokios frazės jūsų mylimo vyriškio adresu:

1. Aš norėčiau, kad tu būtum toks kaip jis.

Niekada nelyginkite savo vyro su kitais – su savo buvusiais, broliais, draugais, draugių vyrais. Tai skausmingai kerta per savivertę ir ardo jūsų santykius. Ar jūs norėtumėte, kad jus taip lygintų?

2. Tu visada taip darai.

Didžiausia problema šioje frazėje – tai žodis „visada“. Tai neteisingas teiginys, kuris tik verčia vyrą gintis ir pradėti naują barnį.

3. Tu manęs nesupranti.

Gal ir nesupranta, bet duokite jam šansą. Jei jūs būsite atvira ir kantri, jis turės galimybę suprasti.

4. Palik mane ramybėje.

Gal jums tikrai reikia pabūti vienai, kai emocijos verda – ir tai neblogai. Bet vietoj paminėtų žodžių geriau pasakyti: „Padarykime 15 minučių pertrauką, nurimsime ir paskui grįšime prie to klausimo“.

5. Negalvok apie tai.

Jam reikia, kad jūs pasistengtumėte suprasti jo jausmus. Jam reikia, kad jūs jo klausytumėtės. Įvertinkite jo jausmus, užduokite klausimus ir stenkitės sužinoti daugiau. Rodykite savo interesą.

6. Gal mums tiesiog skirtis?

Niekada negrasinkite jam skyrybomis ar išsiskyrimu. Galbūt jūs pasakėte tai šiaip sau, o jis rimtai peržiūrės šį variantą. Jei viskas taip rimta, tai jums reikia žiūrėti į problemą iš esmės.

7. Mane erzina, kai tu taip darai.

Jis visada darys tai, kas gali jus erzinti, kaip ir jūsų įpročiai gali erzinti jį. Todėl priimkite tai, o jei norite atkreipti į tai dėmesį, kalbėkite apie tai švelnesniu tonu. Visa esmė tame, KAIP tai pasakyti.

8. Tu niekada negali manęs patenkinti.

Problemos lovoje – labai jautrus klausimas. Niekada neaptarinėkite to su niekuo, išskyrus savo vyriškį. Jei jis tikrai stengiasi, tai nereikia to sakyti jam tokiu būdu. Geriau pasiūlykite idėjų, kaip jis gali jums padėti pajusti malonumą. Žvelkite į problemą supratingai ir taktiškai.

9. Aš taip nepadaryčiau.

Gerbkite savo vyro sprendimus. Jūs galite išsakyti savo nuomonę ir jausmus, bet pasistenkite tai daryti taktiškiau.

10.Nežinau, kodėl aš išvis už tavęs ištekėjau.

Venkite frazių, kurių paskui gailėsitės, o pas jį širdyje liks randai. Jis jums atleis, bet nepamirš.

Pukuotukas

Informacijos šaltinis: ve.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.