Vaikai/šeima

Zodiako priešingybės, kurios viena kitą beprotiškai traukia

Santykiai su Zodiako ženklu – jūsų ženklo priešingybe – gali būti sukrečiančiai nuostabūs. Jums, aišku, gali pasirodyti, kad tarp jūsų nėra nieko bendro, tačiau skirtumai gali sutvirtinti jūsų ryšį. Pateikiame Zodiako poras – absoliučias vienas kito priešingybes, kurios viena kitą traukia su baisia jėga.

AVINAS + SVARSTYKLĖS

Jus valdo pernelyg skirtingi jausmai, kad galėtumėte būti laikomi idealia pora, tačiau ja tapti vis dėlto įmanoma. Judu abu galite būti užsispyrę ir be paliovos ginčytis, tačiau judu – šarmo karaliai. Kai vienas kitu susižavite, jums abiem labai sunku pasakyti “Ne” meilei.

Abu mėgstate rizikuoti ir linksmintis ir kai susieinate į porą, jūsų energija sustiprėja. Avinas gali išmokyti Svarstykles duoti valią jausmams ir nejausti paskui kaltės. O Svarstyklės gali išmokyti Aviną kovoti sąžiningai ir garbingai, protingiau tvarkytis su savo gyvenimiškais lūkesčiais.

JAUTIS + SKORPIONAS

Jūs abu neįtikėtinai aistringi ir jausmingi ir tai daro jūsų sąjungą nepakartojama, kai reikalai pajuda link miegamojo. Abu esate pilnavertės asmenybės ir kiekviena iš jūsų trokšta sėkmės. Jautis žino, kaip išgyventi net pačiose sudėtingiausiose situacijose, o Skorpionas supranta, kad norint pasiekti sėkmę, reikia įgūdžių ir ryžto. Judu papildote vienas kitą ir būtent dėl to galite tapti idealia pora. Bendravime Jautis paprastesnis už Skorpioną, kuris, kaip taisyklė, daugiau supranta negu kalba.

Jūsų skirtumai papildo jėgas vienas kitam. Jūs abu labai atsidavę ir nukeliausite į pasaulio kraštą vardan partnerio, kurį mylite.

DVYNIAI + ŠAULYS

Judu esate skirtingos asmenybės su labai greitai besikeičiančia nuotaika, tačiau tai netrukdo vienas kitą jausti ir suprasti. Šitas tarpusavio supratimas priduoda santykiams jėgos. Būsite geriausiais draugais, kas labai svarbu kiekvieno iš jūsų santykiams. Dvynys, tiesa, gali kartais pasielgti kaip niekšelis, tuo tarpu Šaulys – pernelyg tiesmukas. Dėl to kils nesutarimų, tačiau juos jūs kompensuosite draugyste ir nuoširdžia meile.

VĖŽYS + OŽIARAGIS

Šie ženklai traukia vienas kitą bendrais gyvenimiškais siekiais. Būdami labai sėkmingi ir energingi, laikydami pokyčius labai svarbia gyvenimo dalimi, jie puikiausiai dera tarpusavyje. Šeima ir meilė jiems abiem vienodai svarbi, jiedu, kaip taisyklė, panašiai mąsto, kai kalba eina apie susipažinimą, seksą ir santuoką.

Vėžys greičiausiai bus ekstravertas, aktyviai dalyvaus visuomeniniame gyvenime, kai tuo tarpu Ožiaragis – labiau užsidaręs ir “naminis”. Pasitaikys momentų, kai Vėžys nutars pasilikti namuose, o Ožiaragiui kils noras išeiti į žmones. Be to, Vėžiui gali staigiai kaitaliotis nuotaika, kai tuo tarpu Ožiaragis bus žymiai stabilesnis, leisdamas Vėžiui išsikalbėti, kai tasai bjauriai pasijaučia.

LIŪTAS + VANDENIS

Liūtas mėgsta prisiimti atsakomybę ir komanduoti, skirtingai nei Vandenis, kuris tiki gyvenimo chaotiškumu ir nemato jokios prasmės jo kontroliuoti. Vandenio šaltumas varys Liūtą iš proto, be to, Vandenis negali atvirai dalintis meile, kai tuo tarpu Liūtas moka reikšti savo jausmus ir yra kupinas aistros.

Liūtui labai rūpi, ką apie jį galvoja kiti, tačiau Vandenis išmokys jį nekreipti į tai dėmesio. O su Liūtu Vandenis supras, kad gerumas ir draugiškumas – puikios savybės.

MERGELĖ + ŽUVYS

Mergelė gali būti labai santūri, kai tuo tarpu Žuvys labiau atsipalaidavusios, tačiau jų santykiuose bus daug žavesio. Abu jie gali jausti baimę ir nerimą dėl visiškų niekų, tačiau nepaisant to, abu bus pasirengę skubėti vienas kitam į pagalbą.

Abu ženklai neįtikėtinai nesavanaudiški ir tiki meile, dėl to tarp jų niekada nebus artumo deficito. Žuvys labiau linkusios plaukti pasroviui, o Mergelės stabilesnės, nuodugnesnės, labiau viską apgalvoja ir linkusios siekti tikslo. Tai gali sukelti šiokią tokią įtampą, tačiau besąlygiškas vienas kito priėmimas pašalins susierzinimą.

Informacijos šaltinis: https://seimairnamai.eu/

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.