Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Tikras tėvas ne tas, kuris apmoka sąskaitas, o tas, kuris supranta: šeima – visada pirmoje vietoje

Tėvu gali tapti bet kuris vyras. Bet kuris pajėgus sukurti naują gyvybę. Tačiau auklėti ir iš tiesų mylėti savo vaiką – visa tai reikalauja tam tikrų pastangų.

Tikras tėvas ne tas, kuris uždirba pakankamai pinigų, kad nupirktų savo žmonai ar vaikams brangių dovanų ar dukart metuose vežtų juos atostogauti. Ir ne tas, kuris uždirba pakankamai pinigų, kad įtaisytų savo vaikus į elitinę mokyklą ir padengtų visas jų išlaidas.

Tikras tėvas tas, kuris supranta, kad šeima turi būti pirmoje vietoje. Tikras tėvas tas, kuris visada šalia. Tas, kuris neatsisako savo šeimos pačiais sunkiausiais laikais. Tas, kuris nepalieka artimų žmonių tvarkytis su savo problemomis vienumoje.

Tikras tėvas tas, kuris pasiruošęs įdėti savo laiką ir pastangas į šeimą net tada, kai jis pavargo arba kai jam atrodo, kad jis išėjo iš savo komforto zonos.

Iš tiesų mylintis tėvas tas, kuris niekada nepavadins savo vaiko ir žmonos nenaudingais, nekompetetingais, silpnais ar kvailais. Tas, kuris niekada neleis sau pratrūkti, priversdamas artimuosius jo bijoti.

Iš tiesų atsidavęs tėvas tas, kuriam šeima yra didžiausia vertybė jo gyvenime. Tas, kuris žino, kad nėra tokios problemos, ginčo ar pagundos, kurios būtų svarbesnės už šeimą.

Tas, kuris žino, kad pasaulyje nėra didesnės ir stipresnės meilės, nei vyro meilė jo šeimai.

Iš tiesų atsidavęs tėvas tas, kuris yra pavyzdys ir įkvėpimo šaltinis artimiesiems. Tas, kuris skatina savo vaikus dirbti su savimi ir vystytis. Tas, kuris moko juos būti geresne savęs versija.

Tikras tėvas tas, kuris rodo savo šeimai, kas yra tikra laimė ir džiaugsmas. Tas, kuris jaučia pasitenkinimą tada,kai žino – jo vaikai laimingi.

Iš tiesų mylintis tėvas tas, kuris žino, kokią muziką klauso jų vaikai, kuo domisi ir apie ką jie svajoja.

Turėti tokį tėvą – tai tikra palaima.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.