Vaikai/šeima

Tarp kurių Zodiako ženklų – nepakeičiama auklė, o kuri skriaudžia vaikus

Ne vienas kreipiasi į astrologus norėdamas sužinoti ne tik savo asmeninio gyvenimo peripetijas, karjeros vingius, bet ir kuri auklė pagal Zodiako ženklus labiausiai jiems tinka. Vis dėlto kurią iš jų išsirinkti, jei visos turi pranašumų: Jautį, Žuvį ar..?! Mat psichologų manymu, kokie mes individualūs bebūtume, vis dėlto dauguma žmonių vienija kai kurios jų bendros savybės, elgesio stereotipai.

Beje, nepriklausomai nuo žmogaus auklėjimo ir išsilavinimo. Tuo tarpu astrologijos specialistai paaiškina tai remdamiesi savo „įstatymais“.

Nepaisant to, padedant astrologams, galima susirasti tinkamą žmogų šiame darbe. Be to, kad jis dirbdamas šeimoje sugebėtų užmegzti bei palaikyti su jos nariais abipusiai šiltus ir komfortiškus santykius.

Todėl išvada gana paprasta: reikia rinktis auklę ne tik atsižvelgus į jos metus, darbo patirtį ir išsilavinimą.

Jos išvien su jais leidžiasi į fantazijų ir svajonių pasaulį

Astrologų įsitikinimu, nepralenkiami lyderiai namų personalo sferoje – Jaučio, Vėžio, Svarstyklių ir Ožiaragio Zodiako ženklų atstovai.

Juos vienijanti savybė – vengia asmeninės priešpriešos dirbdami šeimose. Tai reiškia, kad minėtų ženklų atstovai, reikalui esant, moka paklusti, nusileisti, patylėti.

Be to, jie pasirengę monotoniškam darbui, disciplinuoti ir tvarkingi. Svarbiausia – ištikimi ir atsidavę šeimininkams.

Taigi, vis dėlto kurio Zodiako ženklo atstovas myli vaikus, bet kažkodėl tai slepia? Verta įsidėmėti, kad paprašytos Žuvys ne tik pasirengusios prižiūrėti kurio nors atžalą, bet ir pačioms malonu bendrauti su mažyliais.

Jos išvien su jais leidžiasi į fantazijų ir svajonių pasaulį.

Klausinėja, aiškina, užduoda rimtus klausimus. Kitaip tariant, bendrauja su vaikeliais tarsi su suaugusiais ir sau lygiais žmonėmis.

Tuo tarpu Vandenis – vienas iš nedaugelio, kuris su entuziazmu imasi rūpintis mažyliu. Vandenio ženklo auklė prigalvoja visokių įdomių ir žaismingų užsiėmimų, kad vaikelis apskritai pamiršta mamą. Todėl neretai nutinka taip, kad jis nebenori eiti namo.

Šių minėtų abiejų Zodiako ženklų atstovų „minusas“ tas, kad jie neparodo savo jausmų.

Žinoma, labai svarbūs ir asmeniniai tarpusavio santykiai tarp auklės, vaiko tėvų ir jų artimųjų. Mat dirbant šeimoje, dažnai samdoma auklė tampa ir vienintelė pagalbininkė. Todėl atsiranda pavojus emociškai įsilieti vieniems į kitus.

Užtat labai svarbu kaip žmonės bendrauja tarpusavyje šeimoje.

Įsivaizduokite tokią situaciją: ką tiktai nusprendėte dingti iš namų, susitikti su draugais ir kaip reikiant pasiausti su jais.

Bet netikėtai kaip perkūnas vidury giedrios dienos prisistato jūsų draugė ar giminaitė su mažyliu ant rankų ir ašarodama prašo pabūti su jos vaikeliu.

Ar jums teko kada nors likti vienu du su trimečiu ar penkiamečiu pypliu? Ar galėtumėte susitvarkyti su nenuorama ir nenustygstančiu vietoje mažyliu?

Ir ar esate apdovanoti auklės talentais, priklausomai nuo jūsų Zodiako ženklo, padės išsiaiškinti astrologai.

Avinas

Avinas nieko prieš pasėdėti su mažyliu, bet jei tai tik vieną kartą ir trumpai. Jiems abiems bus net labai linksma ir įdomu. Iš tikrųjų nenusimato jokių problemų, išskyrus vieną – mažyliui taip patiks žaisti su Avinu, kad po to jis gali prašytis pas jį dažniau ir dažniau.

Aišku, dažnėjantys prašymai tikrai nesuteiks šio ženklo atstovui džiaugsmo.

Užtat, kai imasi auklės darbo, atlieka jį stropiai ir kruopščiai. Kol galų gale net pats lieka patenkintas šiomis pareigomis. Vaikas, prižiūrimas Avino, visada jaučiasi natūraliai ir gerai, tarsi savo namuose.

Tačiau šio ženklo atstovas nesusimąsto (o be reikalo), kad prisijaukinęs mažylį, tokiu būdu užsikrauna ant savo galvos didelį rūpestį.

Norint, kad šio ženklo auklė dirbtų gerai ir efektyviai, jokiu būdu negalima jos įstatyti į griežtus rėmus ir apriboti jos veiklą įvairiomis atmintinėmis.

Žinoma, neretai tai būna sunku padaryti, kadangi namų šeimininkų žodis – savotiškas įstatymas, kurio privalu laikytis. Bet Avinas turi ir pliusų.

Jam šiame darbe pinigai nėra svarbiausias dalykas. Jam svarbiau, kad būtų giriamas ir gerbiamas. Be to, šio ženklo atstovai – energingumo ir ekonomiškumo pavyzdys, dirbant šeimoje.

Jautis

Jei tiesiog ant namų slenksčio sutiktumėte susiruošusį Jautį į vakarėlį ir paprašytumėte jo pasėdėti su vaikeliu, jis tikrai neatsisakys.

Mat idealistas ir visiems pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką Jautis mėgins nušauti du zuikius vienu šūviu. Pasiims su savimi nenusėdintį vietoje išdykėlį ir nusitemps į savo draugų vakarėlį.

Patikėkite, ten vaikelis jausis labai gerai ir bus tiesiog laimingas!

Nes visa linksma kompanija jam skirs tiek dėmesio, kiek jis nepatyrė to per visus savo gyvenimo metelius.

Be to, Jautis asmeniškai norės su juo užsiimti ir žaisti! Taigi, jei pavyktų išsiaiškinti, kad šio Zodiako ženklo atstovas ilgą laiką dirbo aukle, galite drąsiai galvoti, kad jums labai pasisekė.

Mat Jaučio žmonės, atradę širdžiai artimą ir patinkantį užsiėmimą, tampa tikri tos srities žinovai.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo žmonės tokie skirtingi, kad net jiems patiems neretai sunku įsivaizduoti, kaip pasielgti vienu ar kitu atveju. Todėl viena iš jiems būdingų savybių – greitai ir netikėtai pakeisti savo planus.

Tai reiškia, kad šio Zodiako ženklo atstovai gali atsisakyti vakarėlio ar net išvykos, paprašius prižiūrėti mažylį.

Beje, bet jiems nieko nereiškia išgalvoti tokią pat versiją, norėdami mandagiai atsisakyti auklės pareigų.

Dvyniai – kūrybiškos asmenybės, iš pažiūros atrodo jaunatviškai, dažnai jaunesni nei jiems iš tikrųjų yra metų.

Todėl bendraujant su vaikais, šiems greičiau primena sesę ar brolį, bet ne auklę. Juo labiau, kad sudėtingose ir konfliktiškose situacijose sugeba subtiliai ir diplomatiškai „išvairuoti“.

Tiesa, jų nenuspėjami poelgiai gali erzinti namų šeimininkus.

Vėžys

Šio ženklo atstovai tiesiog dievina mažuosius angelėlius!

Vėžiui tikra laimė ir džiaugsmas prižiūrėti mažylį ir įnešti savo indėlį ugdant ir auklėjant jį!

Todėl galite drąsiai patikėti šio ženklo atstovams auklės darbą. Jie bus sąžiningi, pareigingi, darbštūs, atsakingi darbuotojai. Be to, pasiūlys savo idėjų ir naujovių vaiko tobulėjimo link

. Tiesa, bet dažniau tai daro tik dėl didesnio atlyginimo. Nors auklei tai ir nėra neigiama savybė

. Todėl, jei Vėžio žmonių įgūdžiai ir patirtis didėja, turi didėti ir jų atlyginimas, nes vien gerais žodžiais jų paskatinti nepavyks. Išeis ten, kur jiems mokės daugiau.

Liūtas

Gal šio Zodiako ženklo atstovas ir neatsisakys prašomas prižiūrėti vaikelį, bet širdies gilumoje pyks, kad negali tuo metu dalyvauti įdomiame susitikime ar renginyje. Bet bent savo giminaičiams jis tikrai neatsakys.

Be to, Liūtas turės progos visu gražumu pasirodyti prieš mažylį, leisdamas jam suprasti, kokio idealo, Liūto asmenyje, turi siekti ateityje.

Žinia, šio Zodiako ženklo atstovai nenoriai paklūsta kitiems ir sunkiai suvaldomi. Greičiau priešingai – jie nori turėti pavaldžių žmonių, nei patys kažkam tarnauti.

Todėl sunku tikėtis, kad šio Zodiako ženklo atstovės galėtų būti geros ir patikimos auklės ar guvernantės.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo žmonėms būdingas stiprus pareigos ir atsakomybės jausmas.

Net ir nenoromis, bet Mergelė sutiks prižiūrėti vaikelį. Žinia, šio ženklo moterys išsiskiria iš kitų perdėtu griežtumu, pomėgiu kritikuoti kitus. Taip pat liguistu noru tvarkytis, kad viskas tviskėtų namuose.

Todėl, jei vaikelis netyčia numestų trupinėlį ant grindų, jo laukia tikra egzekucija.

Mergelės prižiūrimas mažylis turi vaikščioti jos namuose „ant pirštų galų“ tol, kol jo neišvaduos motina.

Užtat per tą laiką šio ženklo atstovės auklėtinis puikiai įsidėmės, ką galima daryti, o ko negalima.

Mergelės pagal savo natūrą – disciplinuotos ir pabrėžtinai tvarkingos, todėl puikios pagalbininkės šeimoje. Be to, neprašomos gali prisiimti papildomų įsipareigojimų.

Tiesa, tiesiog negali pakęsti, kai aptarinėjamas jų charakteris ir įpročiai.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovė pamojuos rankele gimdytojams ir gali prapulti su jų atžala visai dienai. Pirmiausiai mėgsta užsukti į kavinukę, kur išgeria kavos, drauge suvalgo ledų.

Paskui pasuka į parką, nudžiugindama mažylį karuselėmis ir kitais lauko žaidimais.

Dienos eksursija baigiama prekybos centre, kur Svarstyklės priperka maisto produktų ir abu keliauja namo.

Žodžiu, šio Zodiako ženklo auklės neleidžia liūdėti ir nuobodžiauti mažyliui. Toks bendravimas nelieka nepastebėtas ir gimdytojų, todėl neretai sulaukia iš jų pagyrimų ne tik žodžiais, bet ir dovanomis.

Apskritai santykiuose su žmonėmis – jos kaip veidrodis: kaip su jomis elgiasi, taip ir jos elgiasi su jais. Bet stengiasi gyventi ir dirbti po vienu stogu su šeimininkais taikiai ir santarvėje.

Šios ženklo auklė tarsi saulutė – aplink save sukuria šilumą ir jaukumą.

Skorpionas

Šio ženklo atstovai sutinka prižiūrėti mažylį tik kraštutiniu atveju.

Tarkim, jei reikia gelbėti seserį ar brolį, atsidūrusį kritiškoje situacijoje.

Užtat, jei Skorpionas jaučia didžiulę simpatiją mažyliui, pagal patirtus nuotykius ir džiaugsmingas emocijas, ta diena jam gali būti nuostabesnė nei Naujieji metai ar net jo gimimo diena. Mat šio ženklo atstovai nestokoja fantazijos.

Kaip ir egoizmo. Užtat Skorpiono žmonės – atkakliai siekiantys tikslo asmenybės. Jis – labai darbštūs, sąžiningi, nes nemeluoja nei sau, nei kitiems. Todėl, jei ir tektų atlikti auklės pareigas, jie tai padarytų be priekaištų.

Juo labiau, jei Skorpionui patinka ne tik vaikai, bet ir jų tėvai, verstųsi per galvą, bet padarys viską dėl jų, kas įmanoma, ir kas neįmanoma. Tiesa, šio ženklo atstovai neretai pernelyg geros nuomonės apie save, todėl kartais erzina šeimininkus.

Bet darbdaviai susitaiko su tuo, matydami Skorpiono profesionalumą ir nepriekaištingą savo darbo išmanymą.

Pavyzdžiui, šio ženklo atstovai moka nuostabiai gaminti valgį. Juk auklė ir geras šeimos virėjas viename asmenyje – retenybė.

Šaulys

Deja, bet šio ženklo žmonės nemėgsta vaikų, jiems yra abejingi. Negana to, tiesiog negali pakęsti, kai vaikai verkia ar triukšmauja.

Tokiais atvejais gali pliaukštelėti ir per minkštą vietelę. Ką iš tikrųjų mėgsta ir vertina Šaulys – tai savo laisvę ir nepriklausomybę. Todėl greičiausiai gimęs po šiuo ženklu žmogus ko nors paprašys pasėdėti su jo sūnėnu ar dukterėčia.

Tiksliau, kito Zodiako ženklo draugę ar draugą, o pats atsisakys.

Nors jis ir išsiskiria linksmu būdu, nestokoja optimizmo, gali dirbti ilgas valandas ir niekada nepervargsta. Žinoma su sąlyga: jei jaučia nuolatinį savo aukštos savivertės palaikymą, kuris jam gyvybiškai reikalingas.

Tiesa, bet Šauliui iš karto pažadėjus didelį atlyginimą, jis sutiks dirbti ne tik aukle, bet ir valytoja vienu metu.

Bet būkite malonūs: ištesėkite žodį ir neatidėliokite savo pažado. Juk Šauliui reikia visko ir iš karto.

Ožiaragis

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu net ir būdami labai užsiėmę sutiks pasėdėti su mažyliu.

Tai reiškia, kad Ožiaragis padės prieš mažylio nosį pieštukų dėžutę, popieriaus lapą ir paragins pademonstruoti savo talentus.

Blogiausiu atveju pasodins prieš televizorių, įjungs animacinių filmų kanalą, o pats išeis į kitą kambarį dirbti savo neatidėliotinų darbų!

Užtat šio ženklo atstovai – nepavargstantys darbštuoliai. Retai keičia darbo vietą. Juk jiems svarbiausia – dirbti mėgstamą darbą.

Todėl Ožiaragiui nusprendus, kad prižiūrėti vaikus – seniai puoselėta svajonė, o jei dar jį bent retsykiais pagyrus ir bent kažkiek materialiai paskatinus – labiau atsidavusios ir ištikimos auklės niekur nerasite.

Vandenis

Šio ženklo atstovų kūrybiškumas ir sumanymai bei idėjos liejasi per kraštus.

Mat prigalvoja visokiausių įdomių žaidimų, todėl mažylis tiesiog jaučiasi laimingas atvestas į svečius pas šio Zodiako ženklo tetą ar dėdę.

Vandenis puikiai sutaria su vaikais, todėl jam nieko nereiškia pasėdėti su jais ir ilgesnį laiką.

Tuo tarpu darbdaviai galvoja, kad Vandenio atstovai iš tikrųjų turi gerą, kupiną idėjų galvą, bet sunkiai tramdomi.

Be to, šio ženklo žmonės mėgsta savo problemas versti ant kitų galvų.

Žuvys

Žuvelės labai švelnios su mažyliais, sūpuoja, myluoja ir čiauškia išvien su jais.

O su kiek ūgtelėjusiais pypliais mėgsta ne tik žaisti, bet ir kalbėtis įvairiomis rimtomis temomis, tuo pačiu stimuliuodamos jų mąstymą bei požiūrį į juos supantį pasulį.

Pavyzdžiui, Žuvų ženklo auklės užduoda vaikui klausimą apie gyvenimo prasmę ir su įdomumu laukia, ką jis atsakys.

Nors šio ženklo atstovės profesionalumas ir darbo išmanymas priklauso nuo to, ar ji pateko į „savo“ terpę. Jei ne, „švystelės uodega“ ir be jokių paaiškinimų dings.

Be to, Žuvys intuityviai puikiai jaučia žmones iš tolo ir neretai naudojasi šia Aukščiausiojo dovana.

Todėl paprastai jau pirmo susitikimo metu sulaukia darbdavio palankumo. Bet tai nereiškia, kad nenuvils tik pradėjusi dirbti arba po kiek laiko.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.