Vaikai/šeima, Vaikų sveikata, Vaikų teisių apsauga

Netinkamo turinio intarpai Youtube kanale tarp mėgstamiausių vaikų filmukų! Būkite budrūs!

Niekuomet nepasitikėkite pirmuoju vaizdu, pateiktu Youtube įkeltame vaizdo įraše, ypač jei renkate mėgstamiausią animacinį filmą vaikui. Šia žinute norime informuoti, kad tėvai atsakingiau rinktų informaciją, kurią ketina leisti žiūrėti savo vaikams.

Užsienio portalas „The Sun“ rekomenduoja tėveliams, leidžiantiems savo vaikams žiūrėti Youtube kanale šiuos mėgstamus filmukus: „Kiaulytė Pepa“, „Tomas ir draugai“, „Gydytoja McStuffins“ bei kitus, būti atidesniems ir nepasikliauti pirminiu turiniu bei įsitikinti ar paleidžiamuose filmukuose nėra netinkamų vaikams epizodų ar intarpų.

Youtube kanalo atstovai rekomenduoja tėveliams naudoti vaikų apsaugos programėles, kurios neleidžia laisvai naršyti bei rodyti netinkamus epizodus. Jei pastebėjote netinkamo turinio vaizdus, būtinai informuokite apie tai. Tai galite padaryti, paspaudę po vaizdeliu mygtuką „daugiau“ ir pažymėti peržiūrai. Per 24 valandas netinkami publikacijai vaizdai yra pašalinami.

https://www.youtube.com/watch?v=rcAhJltnSso

Informacijos šaltinis: www.practicalparenting.com.au

Taip pat skaitykite:

  1. 30 PATARIMŲ TĖVELIAMS. TAI PADĖS JŪSŲ VAIKUI BŪTI LAIMINGU!

  2. KRIKŠTYNOS 2017

smallvaikodiena1-300x54-300x54-300x541-300x54

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.