Vaikai/šeima

Namų apsaugos kamerų užfiksuotas vaizdas kelia šiurpą: mažą mergaitę persekioja vaiduoklis?

Mažametė mergaitė ėmė skųstis savo tėčiui, kad namuose vyksta keisti dalykai, todėl jis, norėdamas sužinoti, ar tai – tiesiog vaikiška fantazija, ar kažkas iš tiesų negerai, įtaisė porą apsaugos kamerų.

Jos užfiksavo kai ką, ko mergaitės šeima tikrai nesitikėjo išvysti. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip mergaitė žaidžia su lėle, o kita lėlė, pasodinta ant žemės, staiga pradeda judėti. Nors to mergaitė nepastebėjo ir žaidė toliau, filmavimo kamera užfiksavo, kaip lėlė mirksi akimis ir judina galvą.

Kitame vaizdo įraše – kur kas šiurpesni dalykai. Mergaitei piešiant ant baltų popieriaus lapų, staiga jie pradeda judėti taip, lyg būtų papūtęs vėjas. Mažametė apsidairo, norėdama pasižiūrėti, ar kambaryje nėra skersvėjo, tačiau užuolaidos šalia lango nejuda. Jai išsigandus ir išbėgus iš kambario, pradeda dėtis dar keistesni dalykai. Ant stalo buvę daiktai ima judėti, o pats stalas – drebėti.

https://www.youtube.com/watch?v=9Ry26bUdpD8

Šie vaizdai, pasirodę socialiniame tinkle „Facebook“, sukrėtė daugybę žmonių – vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 5 milijonai internautų. Vieni jų teigia, kad mergaitė yra apsėsta, kiti sako, kad visa tai yra sumontuota, o dar kiti atskleidžia jiems paties nutikusias vaiduokliškas istorijas.

Informacijos šaltinis:

atsisiųsti

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.