Vaikai/šeima

Laiškas suaugusiam sūnui

Šis nežinomos autorės laiškas užaugusiam sūnui tikrai bus suprantamas kiekvienai mamai. Ji tiksliai aprašo tai, ką jaučia kiekviena užaugusio vaiko mama.

Brangus sūnau! Kaip aš norėčiau sugrįžti į tuos laikus, kai tu buvai mažas! Labai norisi prisiminti krūtimi maitinamo kūdikio kvapą ir dar kartą pajausti, kaip gera supti vaikutį ant rankų… Dar kartelį!

Žvelgiu į tavo vaikystės fotografijas – toks tvirtas gyvų akių žvilgsnio berniukas, taip norėtųsi išgirsti TĄ tavo balsą!

Žiūrėdami į augančius sūnus, gulinčius ant sofos po šiltu pledu su telefonu rankose, NIEKAS negalvojame, kad būtent šie momentai po daugelio metų atrodys ta laime, kurią norėsis sugrąžinti. Tas laikas prabėgo kaip akimirksnis ir tapo nesugrąžinamas.

Gerai prisimenu, kaip tu dažnai, jau nežinodamas kaip mane įtikinti, zyzei: ,,Mama, na tu paklausyk minutėlę! „Atleisk, sūnau, aš iš tiesų neturėjau daug kantrybės klausytis ir mes dažnai su tavimi kartais net stipriai pykdavomės. Bet aš žinau tai apie save ir iki dabar stengiuosi save perauklėti!

Ir kaip ten bebūtų, tu man iki dabar – mažas berniūkštis, nors tavo batai jau vos ne mano slidžių ilgio.

Sūneli, ir kaip tu sugebėjai tapti tokiu mielu jaunu žmogumi? Aš didžiuojuosi tavimi! Ir ačiū tau už tai, kad kiekvieną dieną aš turiu priežastį didžiuotis, kad esu tavo mama.

Motinystė, pasirodo, iš tikrųjų yra žymiai daugiau rūpesčių keliantis reikalas nei aš galėjau tai įsivaizduoti; ir aš, kaip ir daugelis, padariau daug klaidų. Bet tai, koks tu tapai, viso mano gyvenimo apdovanojimas. Ir su tavimi man pavyko suprasti, ką reiškia mylėti artimą žmogų. Juk turėti sūnų pasirodė taip žavu, įvairu ir neliūdna. Aš šito nesitikėjau, kaip ir sunkumų.

Aš visada būsiu vyresnė nei tu 24 metais. Tai daug. Galvoju, kuo tu būsi vyresnis, tuo šis skirtumas mažiau jausis. Bet tu, tikiuosi, visada išliksi mano berniuku, o aš tavo mama; ta, kurios rankos visada tave apkabins, kurios širdis visada supras kiekvieną tavo nelaimę ar prašymą.

Kai aš matau tave jauną, sveiką, gerai besielgiantį žmogų, aš galvoju, kad tu – geriausia mano gyvenimo dovana.

Sėkmės tau visokeriopos, sūnau!Aš tave myliu. Tavo mama.

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.