Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Klaipėdiečiai kviečiami pramogauti prasmingai – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Liepos 24 dieną, sekmadienį, Klaipėdoje, pirmą kartą vyks labdaringa kelionė laivu „Kai dalintis negaila“. Pagalbos sunkiai sergantiems vaikams kelionę-koncertą organizuoja paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“, padedantis vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams.

„Kad ir kaip vilioja karšta vasara ir, rodos, atostogų nuotaika tvyro ore, to, deja, nejaučia mūsų globojami ligoniukai ir jų tėveliai. Nes liga nepaiso metų laikų – sergantiems vaikams pagalbos reikia ištisus metus. Todėl mes norėdami, kad kiekvienas atrastų sau priimtiniausią būdą ir laiką padėti, „ateiname“ į tas vietas, kurios mėgstamos ir lankomos žmonių. Šįkart keliaujame į pajūrį, į Klaipėdą, kur pramoginiame laive VENUS organizuojame paramos koncertą“, – kviesdama į kelionę laivu kalbėjo „Mamų unija“ vadovė Eglė Mėlinauskienė.

Anot jos, ši fondo iniciatyva yra tarsi kvietimas pažvelgti į vasaros pramogas truputį kitaip, kai poilsiaujant skiriamas dėmesys ne tik sau, savo artimiesiems, bet ir tiems, kurie šiuo metu yra sunkiame ligos kelyje.

Kiekvienas, įsigijęs bilietą į kelionę laivu VENUS liepos 24 dieną, taps geradariu, nes visos lėšos už parduotus bilietus bus skirtos padėti vėžiu sergantiems vaikams. Bilietus galima įsigyti www.tiketa.lt. Kelionėje susirinkusiųjų lauks Stepono Januškos koncertas, loterija, užkandžiai, gaivūs gėrimai, vyks nemokamos pramogos vaikučiams.

„Laukiame ir klaipėdiečių, ir miesto svečių. Renginyje taip pat dalyvaus ir jau pasveikę ligoniukai, kurie yra tikrasis įrodymas, kad kartu sutelkę jėgas ir padėdami vieni kitiems sunkią minutę, galime „nuversti kalnus“ – padėti sveikti mūsų vaikams,- sakė E. Mėlinauskienė.

Labdaringa kelionė laivu „Kai dalintis negaila“ vyks liepos 24 d.,18 – 20 val. Klaipėdoje, laive VENUS, Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/events/288708588185712/

Kasmet Lietuvoje vėžiu suserga apie 100 vaikų, iš jų apie 80 proc. pasveiksta. Per penkerius veiklos metus „Mamų unija“ onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms suteikė paramos už daugiau kaip 667 tūkst. eurų.

ve.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.