Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Kodėl mes visada turime gerbti tėvus, ypač garbiame amžiuje

Tėvai – svarbiausi žmonės mūsų gyvenime. Neseniai aš aptikau šią nežinomo autoriaus istoriją. Ji pasakoja apie vyriškį ir jo sūnų. Šią istoriją tikrai verta paskaityti.

Štai ji:

80-metis vyriškis sėdėjo ant sofos savo namuose su 45 metų sūnumi. Netikėtai ant jų palangės nutūpė didelė varna.

Tėvas paklausė sūnaus: „Kas čia?“ Sūnus atsakė: „Varna“. Po kelių minučių tėvas uždavė tą patį klausimą: „Kas čia?“Sūnus atsakė: „Tėti, aš juk ką tik tau atsakiau, tai varna!“

Po kurio laiko tėvas paklausė sūnaus trečią kartą: „Kas čia?“ Dabar sūnaus balse buvo girdėti neslepiamas susierzinimas: „Tai varna, var-na“. Tėvas paklausė ir ketvirtą kartą…

Ir čia sūnus ėmė šaukti ant tėvo: „Kodėl tu vis klausinėji manęs to paties, jei aš jau pasakiau, kad tai varna!“Tėvas pakilo nuo sofos ir pasuko į savo kambarį seno nudriskusio sąsiuvinio. Tai dienoraštis, kurį jis rašė nuo pat savo vaiko gimimo.

Jis paprašė sūnaus paskaityti vieną iš įrašų dienoraštyje, kuriame buvo sakoma štai kas: „Šiandien, kai mano mažas trimetis sūnus sėdėjo su manimi ant sofos, ant palangės nutūpė varna. Jis 23 kartus manęs paklausė, kas tai, ir 23 kartus aš atsakiau jam: „Varna“. Kaskart, kai jis klausė savo klausimo, aš su meile apkabindavau jį. Manęs tai visiškai neerzino, ir aš greičiau jutau tik meilę savo vaikui“.

Matote, kai mes maži, mūsų tėvams tenka taikytis su daugybe erzinančių dalykų. Mes galime to nepastebėti, tačiau tėvams senstant reikia vis daugiau dėmesio. Kartais dėl to jie pasijunta našta. Jei jūs elgsitės su jais be pagarbos, jie vys žymiai greičiau.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.