Kaledines dovanos
APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Vaikai/šeima

Geidžiamiausios Kalėdinės dovanos vaikams

Kalėdos – viena gražiausių metų švenčių. Ar pastebėjote, kad šiuolaikinės visuomenės vaikai vis ilgiau tiki Kalėdų Seneliu ir laukia Kalėdų stebuklo? Dažnai savito ir išsvajoto. S. Usher „Laiškų knygoje“ žurnalistas F. Church aštuonerių metų mergaitei, į klausimą ar Kalėdų Senelis egzistuoja ir atneša svajonių dovanas, atsakė: „Kalėdų Senelio niekas nemato, bet tai ne įrodymas, kad Kalėdų Senelio nėra. <…> Jis egzistuoja lygiai taip pat kaip meilė, dosnumas ir atsidavimas, o tu žinai, kad šių dalykų gausu ir jie suteikia gyvenimui didžiausią grožį ir džiaugsmą. <…> Šiame pasaulyje tikriausi dalykai tie, kurių nemato nei vaikai, nei saugusieji“.

Ir net jei Jūsų vaikas per šias artėjančias Kalėdas ima dvejoti dėl Kalėdų nakties stebuklo, pasistenkite išsaugoti šiuos nuostabius, vaikystėje sukuriamus, prisiminimus, puoselėkite jų tikėjimą, nes po to jie tai perduos savo vaikams.

Kaip ir kiekvienais metais, žaislų pasaulyje vyrauja geidžiamiausių žaisliukų mados tendencijos. Pristatome TOP 10 populiariausių svajonių žaislų 2019 metais.

Šviesos lenta + Kalėdų proga SENSORINIS INDAS dovanų

Šviesos lenta – puiki ugdymo priemonė, lavinanti kūrybinį mąstymą padedanti koncentruoti dėmesį, dėl malonios skleidžiamos šviesos veikia atpalaiduojančiai.  Ant švieslentės paviršiaus galima komponuoti įvairias kompozicijas iš įvairių spalvingų organinio stiklo priedų, bet taip pat ir iš gamtos gėrybių – panaudoti medžių lapus, įvairius augalus, karpinius. Priemonė taip pat tinka vaikų žaidimui su smėliu, rentgeno nuotraukų peržiūrai.

Dronas DJI Ryze Tech Tello Iron Man edition

Skrydis su dronu „Tello“ negali būti lengvesnis! Tiesiog pasiimkite telefoną ir su intuityviuoju valdymu skriskite bet kada, ir bet kur. Jūs galite atlikti puikius triukus tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Skrydis niekada nebuvo toks įdomus ir lengvas! Tai geidžiamiausias berniukų ir jų tėčių žaislas.

OWLEEZ interaktyvi Pelėda

Išmokyk savo mažąjį pelėdžiuką skraidyti! Mėtant jį į orą, pelėdžiukas įgauna pakankamai praktikos ir galiausiai pajėgia skristi! Kuo daugiau mokysitės, tuo geriau jam tai pavyks. Nepaisant to, pelėdžiukas keičia akių spalvą pagal nuotaiką, kikena. Interaktyvus žaislas reaguoja į prisilietimus, judesius ir rūpestį.

OOSH masė Putty

,,Oosh“ masė, kurią galėsite lengvai ištempti, suspausti ir mėgautis kūrybiniu procesu. Masė yra įvairių spalvų.

LEGO „Disney Frozen II“

Elzos brangenybių dėžutės kūrinio rinkinys! Tai bus tobula dovana „Disney“ filmo „Ledo šalis“ gerbėjams. Stalčius turi užraktą, kad savo brangenybes ar kitus mėgstamus papuošalus galėtum saugiai laikyti viduje! Be to, dėžutėje yra veidrodėlis ir dar keletas siurprizų!

Lėlė „Enchantimals“

„Enchantimals“ miško pasaulis – kitoks nei visi! Šiame miškelyje gyvena mielos mergaitės su savo gyvūnėliais. Jos rūpinasi, jog miškelyje visada būtų saugu, gera ir linksma, tad visus ragina padėti ir rūpintis vieni kitais. Juk gerumas valdo pasaulį!

Konstruktorius ŠIAUDELIŲ ARCHITEKTŪRA

Dėžėje  230 detalių: 130 lanksčių šiaudelių, 100 jungčių ir instrukcija su statinių pavyzdžiais. Lengva konstruoti 3D statinius. Lavinama vaizduotė, kūrybiškumas, konstrukcinis mąstymas. Paprastos,  bet ypatingo jungimo detalės leidžia sukurti neįtikėtinus realaus dydžio objektus.

Kūrybinis rinkinys "Žaliasis šiltnamis"

Mokslinis stalo žaidimas, tinkantis tiek mergaitėms, tiek berniukams. Vaikai susipažįsta su botanikos pasauliu iš arti, mokosi rūpintis augalais. Komplektas sudeda iš: šiltnamio, sėklų, durpių ir instrukcija.

LEGO Creator Mugės karuselė

Sukonstruok karuselę ir perkonstruok ją į laisvojo kritimo atrakcioną ar nuostabų apžvalgos ratą ir patirk dar daugiau pramogų mugės linksmybių!

Automobilis „Speed Buggy“

Galingas elektrinis variklis pašėlusioms lenktynėms iki 15 km/val. Tikra berniukų svajonė. Suteikiama 3 metų garantija.

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Vaikodiena

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.