Papildomas vaikų ugdymas, Pramogos vaikams

DURIS ATVERIA NACIONALINĖS BIBLIOTEKOS DIRBTUVĖS VAIKAMS IR JAUNIMUI PATS SAU

Namuose nerandi ramaus kampo svarbiam mokyklos projektui užbaigti? O gal tiesiog mėgsti konstruoti ar užsiimti rankdarbiais? Nuo vasario 16 d. lankytojų laukia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos dirbtuvės PATS SAU, kuriose tikrai atsiras vietos tavoms idėjoms brandinti ir dėžė iš jų gimusiems kūriniams priglausti.

PATS SAU – Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos atviros dirbtuvės mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunuoliams. PATS SAU – Pasidaryk, Atrask, Tausok, Smalsauk, Siek, Atpažink, Užfiksuok.

Dirbtuvėse rasi per dvi dešimtis įrengtų individualaus darbo vietų, 3D spausdintuvą, vinilo ir kaitrinių plėvių pjaustiklį, kaitrinį presą, mini sublimacinį spausdintuvą, robotikos ir elektronikos rinkinius, programuoti skirtus mikrokompiuterius, kompiuterius su reikiama programine įranga ir įvairių medžiagų tavo idėjoms paversti apčiuopiamomis. Pavargę ar laukiantys stropiųjų darbininkų galės atsikvėpti poilsio ir skaitymo erdvėje.

Čiupk tėtį arba mamą (brolį, draugę, kaimyną, praeivį…) už parankės, sugalvokite projektą ir, atėję į dirbtuves, paverskite jį tikrove. Kankina idėjų badas? Ne bėda – patys idėjų turime apsčiai ir draugiškai jomis dalijamės. Juk svarbiausia – pradėti!

Dirbtuvių atidarymas vyks vasario 16 d. – renginiai įtraukti į Vasario 16 valstybingumo maršrutus, raginančius švenčiant pažinti Lietuvos paveldą, žmones ir valstybę. Dirbtuvės jūsų lauks žaliajame ir raudonajame maršrutuose, būtina išankstinė registracija. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Daugiau informacijos apie dirbtuves ir jų taisykles rasite čia.

Kviečiame sekti dirbtuvių naujienas „Facebook“ paskyroje.

Informacijos šaltinis: Bernardinai.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.