APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

Ar neformalusis ugdymas skirtas tik vaikams?

Keturi pasiūlymai jaunimo laisvalaikiui.

Lindihopas

Afroamerikiečių sukurta šokio kryptis, atsiradusi Niujorke XX a. 3-iojo dešimtmečio pabaigoje. Pirmasis džiazo ritmu lindihopą sušoko Dean’as Collins’as 1935 metais. Nei vienas šokis negali suteikti tiek laisvės ir saviraiškos, kiek lindis: jame atsispindi žmogaus polėkis, gerų manierų paisymas ir kartu visiška laisvė. Be to, šį stilių galima šokti tiek poroje, tiek individualiai.

Šiuolaikinis šokis

Tai šokio žanras, atsiradęs XX a. viduryje kaip pasipriešinimas griežtiems baleto kanonams ir kaip tąsa moderniąjam šokiui. Jis greitai išpopuliarėjo Europoje bei JAV, o 1998-iais atkeliavo ir į Lietuvą. Visas dėmesys skiriamas kūno individualumui, asmenybės išraiškai, improvizacijai, technikai, fiziniam kūno parengimui, komforto zonos plėtimui, o svarbiausia – pozityvios atmosferos kūrimui.

Ukulelė

Egzotiškas havajiečių instrumentas, primenantis mažą gitarą. Juo groti pradėta dar XIX a., o dėl ypatingai malonaus skambesio jį netruko pamilti ir visas pasaulis. Tai puikus atsipalaidavimo būdas, padėsiantis realizuoti užslėptą kūrybinį potencialą, pagerinti klausos ir ritmo įgūdžius. Beje, gerai visiems pažįstamos melodijos sugrotos ukulele visada skambės naujai ir originaliai!

Ansamblinis dainavimas

Svajoji pagaliau pradėti dainuoti? Nori gerai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje? Išmok taisyklingai, gražiai ir išraiškingai dainuoti, valdyti ir tobulinti savo balsą ansamblinio dainavimo užsiėmimuose. Dainininkė Rūta Švipaitė-Pocė tiki, jog dainavimas – galimybė pažinti savo vidų, susilieti su mintimis, emocijomis. Rūta tai vadina „psichologija per garsą”.

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija” siūlo 28-ias veiklas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Formuojamos įvairaus amžiaus sporto, šokių, muzikos, vizualiųjų menų, teatro, fotografijos ir kalbų grupės. Registruotis galite puslapyje www.satrijosklubas.lt Čia taip pat rasite išsamų studijų tvarkaraštį bei sužinosite, jog visų būrelių kaina vaikams tik 15-20 Eur! Laukiame jūsų adresu Kalvarijų g. 156!

Kviečiame apsilankyti: www.satrijosklubas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.