Vaikai/šeima

A. Jagelavičiūtė padavė į teismą buvusią vaiko auklę, reikalauja atlyginti padarytą žalą

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė kreipėsi į teismą – žinoma moteris prašo vaikų auklės Šarūnės Jovaišaitės, kuriai žinomumas taip pat nesvetimas, atlyginti padarytą neturtinę žalą. Moterys apie tarpusavio konfliktus virtualioje erdvėje užsimena jau bene metus.

Civilinį A. Jagelavičiūtės ieškinį Vilniaus miesto apylinkės teismas pradės nagrinėti ketvirtadienį. Bylos medžiagoje žinoma stilistė vis dar figūruoja Volkienės pavarde.

Apie bylos esmę nedaugžodžiaujama – A. Jagelavičiūtė prašo buvusios vaiko auklės atlyginti, anot stilistės, padarytą neturtinę žalą.

Juoda katė tarp A. Jagelavičiūtės ir Š. Jovaišaitės po kelerių bendravimo metų perbėgo praėjusį pavasarį. Pati A. Jagelavičiūtė apie savo santykius su buvusia vaiko aukle itin atvirai ir kategoriškai prabilo feisbuke praėjusį birželį – stilistė teigė, kad Š. Jovaišaitė ją persekioja, turi psichikos sutrikimų, taip pat apkalbėjo savo darbdavę, teigdama, kad A. Jagelavičiūtė yra bloga motina, alkoholikė, naudojosi A. Jagelavičiūtės finansais.

Š. Jovaišaitė apie savo santykius su A. Jagelavičiūte viešai buvo prabilusi praėjusį birželį. Paradoksalu, tačiau auklė apie tai prakalbo Delfi.lt portalo laidoje „Aš Ikona“, šio prekės ženklo įkūrėja yra A. Jagelavičiūtė. Tačiau Š. Jovaišaitė apie buvusią darbdavę kalbėjo korektiškai, teigė, kad konfliktas kilo po jos apsilankymo vienoje TV laidoje.

„Nelaikau jokio pykčio, daugiau nei dvejus metų draugavome. Galbūt padariau klaidų, didžiausią klaidą padariau, kad buvo nebe darbiniai santykiai“, – teigė auklė.

Inforamcijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.