Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

8 psichologiniai patarimai, kaip atgaivinti jausmus santuokoje

Jums atrodo, kad jūsų santuokoje aistra užleido vietą pripratimui? Kad jausmai pradingo? Šie 8 vertingi patarimai padės iš naujo įžiebti aistrą tarp jūsų ir sutuoktinio. Iš tiesų jausmus galima susigrąžinti, tik reikia truputį pasistengti.

Žmogus negali nuolat egzistuoti emocijų pike.

Kad ir kokius karštus jausmus jaustumėte savo partneriui, „nusiraminimo“ periodai vis tiek bus neišvengiami. Jums atrodo, kad jūsų santykiai atvėso ir norite jiems sugrąžinti ankstesnį ryškumą?

Šios šeimos psichologų rekomendacijos jums padės.

Šalin negatyvumą!

Įsižeidimai dėl menkniekių, nesusipratimai kaupdamiesi pastato nepasitikėjimo sieną tarp partnerių.

Stengdamiesi sulaikyti neigiamas mintis, jis ir ji mažiau parodo pozityvumo: partneriai jau nekalba apie meilę, tapo ne tokie švelnūs ir meilūs. Jeigu pavyktų drauge aptarti savo jausmus, pasijustumėte taip, tarytum kalnas nukrito nuo pečių.

Palengvėjimas suteiks galimybę meilei pasireikšti su nauja jėga, rašo portalas „Econet“.

Metodas „Užtat..“

Nėra jokios naudos iš nuolatinio susikoncentravimo į partnerio trūkumus. Juk jūs pasirinkote jį bendram gyvenimui, ar ne taip?

Jeigu pabandytumėte visą savaitę šalia kiekvieno sutuoktinio minuso prisiminti po vieną jo pliusą, tada pamatytumėte, kad jis nėra toks blogas. Pavyzdžiui, „ji gali valandų valandas plepėti telefonu, užtat ji yra ideali šeimininkė“.

Dėkingumas

Dėkingumo praktika daro stebuklus.

Pabandykite kas vakarą skirti po kelias minutes savo užrašams: užfiksuokite tai, už ką esate dėkingi savo partneriui. Svarbi kiekviena smulkmena. Beje, rašyti būtina ranka.

Bendri prisiminimai

Kiekviena pora turi daugybę malonių prisiminimų. Atgaivinkite juos, kai būnate drauge. Prisiminkite, kaip jums buvo gera.

Pasivaikščiojimai, kelionės, komiški nutikimai, vakarėliai su draugais… Visa tai tebėra su jumis.

Skaitmeninė detoksikacija

Nesibaigiantys pranešimai, socialiniai tinklai, vaizdajuostės, virtualus bendravimas su draugais ryja jūsų asmeninį laiką.

Kada pastarąjį kartą skyrėte laiką tik vienas kitam? Galima atidėti į šalį išmaniuosius telefonus bent bendro pasivaikščiojimo metu.

Prisilietimai

Apsikabinimai, bučiniai suteikia daug džiaugsmingų emocijų.

Prisiminkite, kokie malonūs jums partnerio prisilietimai. Jūsų aistra nepradingo, tik kuriam laikui nusilpo. Ir ji atsigaus iš naujo, jeigu dėsite bendrų pastangų.

Bendra veikla

Užsiimkite hobiu, kuris būtų įdomus ir jums, ir jūsų partneriui.

Kartu gaminkite maistą, žaiskite stalo žaidimus, žiūrėkite filmus ir aptarinėkite juos, leiskitės į žygius. Netikėtai jums gali atsiverti visai nauji jūsų santykių aspektai.

Netikėtumo efektas

Visada naudinga išeiti už nusibodusios rutinos ribų. Organizuokite romantiškus pasimatymus kaip kadaise. Nupirkite gėlių, padovanokite ką nors mylimam žmogui be progos.

Jeigu abu norėsite susigrąžinti į savo sąjungą aistrą ir švelnumą, jūsų pastangos neabejotinai duos rezultatų. Reikia tik truputį pasistengti. Juk jūs reikalingi vienas kitam.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.