Patarimai/rekomendacijos, Vaikai/šeima

Vaikams pavyko pabėgti nuo pagrobėjų dėka jų mamos pamokymo

Apie tai turi žinoti visi!

Nuo vaikystės visiems vaikams aiškinama, kad dėl jų pačių saugumo negalima kalbėti su nepažįstamais ir jokių būtų negalima įsileisti į namus nepažįstamus žmones. Tačiau niekas neapsaugotas nuo pavojingų situacijų, ypač kai reikalinga pagalba nepažįstamam, pavyzdžiui policininkui.

Pasirodo, kad yra paprasta taisyklė, kuri apsaugos jūsų vaikus nuo pagrobimo.

Amerikietė Džordži Norton, keturių vaikų motina, pasidalino socialiniuose tinkluose šiuo gudriu triuku savo sūnų pavyzdžiu.

„Prieš kelias dienas aš pajutau stiprų skausmą kiaušidėse. Nesuprantu, kaip aš sugebėjau apsirengti ir kartu su savo keturiais vaikais nuvažiuoti į ligoninę.

Nesuvokdama iš skausmo ką darau, palikau savo vyresniuosius sūnus 10-metį SiDžėjų ir 8-metį TiDongą lauke ant suoliuko laukti kaimyno, kuris maloniai sutiko juos nuvežti į mokyklą.

Kai mano vaikai 15:30 grįžo iš mokyklos, aš sužinojau, kad jie pavėlavo į pirmą pamoką. Pasirodo, kad jie laukė kaimyno apie 40 minučių. Istorija apie tai, kas per šį laiką įvyko mane stipriai sukrėtė, tačiau tuo pačiu metu sukėlė pasididžiavimą.

Kol vaikai sėdėjo ant suoliuko, prie jų priėjo mergina su dviem jaunuoliais ir paprašė jų padėti prikalbinti jos vaikiną, kuris tuo metu buvo tualete, nueiti pas gydytoją. Jie neatstojo net po to, kai berniukai atsakė neigiamai.

„Prašau, jūs išgelbėsite jam gyvybę, jei tik nueisite į tualetą ir pasakysite jam, kad viskas tvarkoje“ – reikalavo mergaitė.

Kai papasakojo SiDžėjus, vaikai atsisakė net 3 kartus, tik po to nepažįstamieji paliko juos ramybėje. Kada kaimynas pagaliau atvažiavo pasiimti vaikų, jie suspėjo pastebėti, kad ketvirtas nepažįstamas išėjo iš tualeto, įsėdo į trijulės automobilį, ir jie visi išvažiavo.

Kai klausiausi šios istorijos, mano plaukai stojo piestu!

SiDžėjus pasakė, kad iškart prisiminė mano žodžius apie tai, kad suaugę neprašo vaikų pagalbos, jie visada kreipiasi į kitus suaugusius žmones“.

Žinoma, negalima kalbėti su nepažįstamais žmonėmis, bet dar geriau išmokyti vaikus nustatyti, kuris pašalietis gali sukelti potencialų pavojų.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.