Patarimai/rekomendacijos, Vaikai/šeima, Vaikų sveikata

Kam patikime savo vaikus

Gerbiamos mamos, ar susimąstėte kada apie tai, kuo maitinate savo vaikus? Nuo pat gimimo mūsų vaikai įpranta vartoti tai, ką jiems pagamino kažkokie gamintojai, mes maitiname juos prekių ženklais. Kaip žinia, maistas – tai ne tik fizinės, bet ir dvasinės energijos šaltinis. Kiekvienas produktas turi savo energetiką. Žmogus, kuris gamina maistą, įdeda į tą produktą dalelę savęs. Tokiu būdu gaunasi, kad mūsų mažylį maitina kažkoks dėdė, kuris dar ir pinigų už tai užsidirba. Juk jūs nuo pat gimimo kemšate į kūdikį visus tuos mišinėlius, košytes ir sultis, pagamintas pasaulinio masto korporacijų.

Jūs laikote tai rūpinimusi? Tokio „rūpinimosi vaiku“ rezultate trys ketvirtadaliai mokyklinio amžiaus vaikų kenčia nuo gastritų, disbakteriozių, pusė vaikų turi maistines alergijas ir diatezes. Mes kaltiname ekologiją, bet gal jau laikas pažvelgti tiesai į akis? Kaltos ir mes pačios. Tapusios savo tingumo įkaitėmis, mes tiesiog einame į parduotuvę ir perkame tą maistą, vietoje to, kad pačios pagamintume mylimam mažyliui tą pačią košytę ar kompotą. Juk maistas, pagamintas mylinčios mamos, nepalyginamai naudingesnis. Visiškai nesudėtinga nusipirkti smulkintuvą ir gaminti mylimam vaikui kiekvieną kartą šviežią, įvairų ir naudingą maistą.

Ir nereikia prieštarauti, kad tai brangu. Pirmas dalykas – vaikas ir jo sveikata yra nepalyginamai brangiau, o antra – dabar tokios vaikiško maisto kainos, kad kur kas pigiau nusipirkti tų pačių kruopų, daržovių, susmulkinti ir pačioms pasigaminti maistą. Nors reklama ir agituoja mus pirkti gatavą produkciją, tvirtindama, kad būtent jų košelės geriausiai subalansuotos, jų tyrelės geriausiai adaptuotos ir geriausiai pertrintos, tačiau pačios pagalvokite, ar taip labai jau jos naudingos? Didžioji šios produkcijos dalis saugoma sandėliuose ilgą laiką, tame tarpe jogurtai, pienieliai ir kt. Tai reiškia, kad jų sudėtyje vienareikšmiškai esama kokių nors konservantų, kurie anaiptol nenaudingi vaiko organizmui. Ar jums to reikia?

Susimąstykite apie sveiką savo vaiko ateitį.

Informacijos šaltinis: seimairnamai.eu

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.