Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Zoopark Vilnius švenčių erdvėje Mąstymo laboratorijos individualios papildomo ugdymo pamokos ir savaitgaliniai patyriminiai užsiėmimai grupėse!

2022 2 rugpjūčio @ 0:00 - 2022 31 rugpjūčio @ 0:00

Nuo šiol Zoopark Vilnius švenčių erdvėje ne tik gimtadieniai ir edukacijos, bet ir Mąstymo laboratorija individualios papildomo ugdymo pamokos ir savaitgaliniai patyriminiai užsiėmimai grupėse!

 

Mąstymo laboratorija – šiuolaikiška papildomo ugdymo mokykla, kurioje lavinami mąstymo gebėjimai taikant patyriminio ugdymo metodus.

 

📌 Kam skirta? Mokyklinio amžiaus vaikams

📌 Kada? Individualios pamokos derinamos kartu su mokytoja ir jūsų užimtumu, grupiniai užsiėmimai – šeštadieniais

📌 Kaip registruotis? (8-621) 96523 arba mastymolab@gmail.com

 

🔸Individualiose papildomo ugdymo pamokose – nustatomas mokinio asmenybės tipas ir mokymosi stilius; išgryninamos stipriosios ir silpnosios mokymosi sritys; sukuriamas individualus mokymosi planas; padedama mokiniui išsikelti savo asmeninius motyvacijos ir mokymosi tikslus.

🔸Grupiniuose šeštadieniniuose užsiėmimuose – ugdomas mokinių emocinis intelektas dirbant grupėse ir siekiant bendrų mokymosi tikslų; mokomųjų disciplinų gilinimas integruojant temines zoologijos sodo gyvūnų pažinimo projektines veiklas.

Kiekvieno mėnesio baigiamoji savaitė – savirefleksijos, įgytų žinių ir gebėjimų taikymas praktinėse/projektinėse veiklose zoologijos sode Zoopark Vilnius 🐢🐒

Informacija

Pradžia:
2022 2 rugpjūčio @ 0:00
Pabaiga:
2022 31 rugpjūčio @ 0:00
Renginys kategorija: