Renginiai kraunami

Pirmas ir vienintelis rekordas Lietuvoje, kuris net metus buvo laikomas paslaptyje

28 liepos @ 0:00 - 28 rugpjūčio @ 0:00

Lygiai prieš metus Labirintų pramogų parkas pagerino didžiausio Lietuvoje kukurūzų labirinto rekordą sukurdamas beveik 4 ha ploto labirintą su 2,272 km ilgio taku. Tuo metu rekordinis labirintas sulaukė labai didelio lankytojo susidomėjimo, o parko personalas – daugybės paklydėlių skambučių dėl pagalbos surasti išėjimą.

Klausiate, tai koks gi rekordas buvo laikomas paslaptyje?

Kol lankytojai mėgavosi klajonėmis didžiausiu Lietuvoje kukurūzų labirintu, Labirintų pramogų parke tyliai augo ir tvirtėjo Didysis karklų labirintas, kurs taip pat 2021 m. Rekordų akademijos buvo užregistruotas kaip pirmasis didžiausias karklų labirintas Lietuvoje. Kadangi labirintas buvo ką tik persodintas, rekordas kaip ir pats labirintas buvo saugomas nuo lankytojų dėmesio tol kol karklų stiebeliai sutvirtės ir sužels jo lapeliai tiek, kad lankytojai galėtų mėgautis klaidinančiomis vieno iš pagrindinių parko labirintų išėjimo paieškomis.

Puiki žinia, kad nuo šiandien, liepos 28 d. Didysis labirintas skelbiamas atidarytu ir pagaliau visi mūsų parko lankytojai galės išbandyti didžiausią karklų labirintą Lietuvoje!

Didžiojo labirinto plotas yra 1977 kv. m, o jo takų ilgis siekia 951 m.

Norime priminti, kad Labirintų pramogų parke lankytojų laukia ne tik didžiausias Lietuvoje karklų labirintas, bet ir dar penki skirtingo sudėtingumo labirintai, bei daugybė smagiausių pramogų ir atrakcionų tokių kaip dvi padangų nusileidimo trasos, vandens mūšio valtelės, šaudykla, vasaros lauko ledo čiuožykla, mini zoo ir dar daug daug kitų pramogų!

Taip pat atidarymo laukia ir kukurūzų ir kanapių labirintai. Kol laukiame, galime pažadėti, kad kukurūzų labirintas bus ne ką mažiau įspūdingas nei pernai, į kurį įžengti be labirinto žemėlapio bus tikrai nerekomenduojama 🙂

 

Informacija

Pradžia:
28 liepos @ 0:00
Pabaiga:
28 rugpjūčio @ 0:00
Renginys kategorija: