Kitos organizacijos
/
Klaipėdos apskritis

VšĮ Vaiko raida

El. paštas
Adresas
Naujoji Uosto g. 14, LT-92119 Klaipėda
Telefonas 1

VšĮ „ Vaiko raida“ tikslas- suteikti visapusišką pagalbą vaikams, turintiems raidos sutrikimų arba didelę jų tikimybę, bei šių vaikų šeimoms, įtraukiant ne tik vaiką, jo šeimą, bet ir specialistus, susijusias tarnybas, institucijas ir bendruomenę.

Įstaigoje privačiai konsultuoja bei paslaugas teikia logopedas, specialusis pedagogas, psichologas, socialinis darbuotojas, kineziterapiautas. Atliekami raidos vertinimai „DISC“ metodika, mokyklinės brandos įvertinimas, intelektinių gebėjimų vertinimas WISC-III LT metodika.

Didelis dėmesys skiriamas vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų.

Esant poreikiui organizuojamas pagalbos į namus teikimas šeimoms, kurie dėl susiklosčiusiu aplinkybių negali išvykti iš savo aplinkos.

Teikiamos paslaugos neįgaliems vaikams bei jų šeimos nariams, mažinant socialinę atskirtį, vykdant švietėjiškas veiklas, kuriant metodines rekomendacijas tėvams bei asmenims, dirbantiems su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais, bendradarbiaujant su miesto bei šalies įstaigomis.

VšĮ „Vaiko raida“ taip pat organizuoja seminarus, mokymus tėvams bei specialistams, dirbantiems su specialiųjų poreikių vaikais.

Palikti atsiliepimą apie VšĮ Vaiko raida

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *