Renginiai kraunami
  • renginys jau ivyko.

Whatansu W komanda – vasaros nuotykis 1-5 klasių moksleiviams

2019 birželio 23 @ 13:00 - 2019 birželio 29 @ 22:00

Ilgametę stovyklų, seminarų ir nuotykių organizavimo patirtį sukaupusi Whatansu komanda birželio 23-29 dienomis į patyriminę vasaros stovyklą kviečia 1-5 klasių moksleivius.

Kodėl Whatansu? Nes kiekviena minutė yra įprasminta tikslinga ir įdomia veikla. Nes stovykoje per aktyvius žaidimus lauke, patyrimines pamokas bei diskusijas, ištvermės žygius, įstabius susitikimus su dar įstabesniais žmonėmis ugdoma stovyklautojų savivertė, žingeidumas, pagarba aplinkai, gebėjimas prisiimti atsakomybę, suvokti priežasties ir pasekmės ryšį, kūrybiškai mąstyti, bendrauti, dirbti ir ilsėtis komandoje, atpažinti savo jausmus, juos įvardinti, įveikti kasdienius iššūkius.

Stovyklos tematika: „W komandoje“ dirbame su komandiniais dalyvių įgūdžiais – kuriame naujas bendruomenes, dalinamės atsakomybe, ieškome savo stiprybių, mokomės, kaip gyventi ir išgyventi grupėje, šeimoje, bendruomenėje, komandoje, kaip sutarti net ir su tais, kurie kartais labiausiai erzina, kaip komandinėje patirtyje rasti pozityvą ir naudą. Mokomės pasiūlyti ir priimti pagalbą, pasirūpinti kitais ir savimi.

Ko tikėtis? Puikios draugijos, linksmų mankštų ir žaidimų, skaidraus ežero, skambių dainų, skardaus juoko, nutrūktgalviškų žygių, rimtų pokalbių, naujų žinių, skanaus maisto triskart per dieną ir ko nors gardaus vakarinės refleksijos metu, šimtaprocentinio užimtumo nuo atsikėlimo iki palaimingo nugrimzdimo į sapną, nuolatinių susitikimų su vyresniokų pastovyklės dalyviais, daug judesio lauke ir nuostabaus vadovų kolektyvo.

Ugdymo filosofija: Stovyklos programa sukonstruota taip, kad dėmesio būtų skirta tiek fizinio kūno (sportas, mityba, streso mažinimas) lavinimui, tiek ir kūrybiniams bei planavimo įgūdžiams įtvirtinti, empatijos bei asmeninio saugumo auginimui, vertybinių nuostatų bei įsipareigojimų diegimui.

Ką vaikai parsiveš iš stovyklos? Gebėjimą įvardinti (o gal ir valdyti?) emocijas, koncentruotis, atsikratyti baimių, pasitikėjimą savimi, pozityvias, tobulėti skatinančias nuostatas, gebėjimą planuoti laiką, kūrybingai spręsti iškilusias problemas ir kritiškai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje ir, žinoma, pasirūpinti kitais bei savimi.

Žinutė pradinuko mamai: Žinome, kad Jums neramu – tačiau leiskite išsipildyti savo vaikų slapčiausiam troškimui – būti ne „mažiuku“, o lygiaverčiu stovyklautoju. Kai mes leidžiame jiems būti savarankiškais, jie tokiais ir tampa. Gal ne tiek švariai nusiprausę, gal ne taip kokią sagą susisagstę – bet išdidūs ir laimingi.

Kas kartu?  Jurga ir Mindaugas Vidugiriai, Gintarė Liubinaitė, Rasa Valantinaitė, Tomas Karklinis – lektoriai, psichologai, patyrę jaunimo stovyklų vadovai ir daug daug kitų…

 

Dalyvių skaičius: 40.

Vieta: Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj.  https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

Nakvynės sąlygos: 4-6 vaikai viename kambaryje/namelyje.

Maistas: tikras, sveikas, šviežias, spalvotas, vegetariškas.

Saugumas: visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

Kaina: 

Įsigijus kelialapius nuo 2019 m. sausio 1 d. iki balandžio 1 d. 220 Eur

Nuo 2019 m. balandžio 1 iki birželio 10 d. 240 Eur

Nuo 2019 m. birželio 1 d. – 270 Eur

Registracija: https://goo.gl/forms/UWNZvGMCViuENh7H3 

Informacija telefonu: 8 650 73886 (Whatansu stovyklos mama Jurga)

Facebook: https://www.facebook.com/Whatansu 

Transportas ir atvykimas/išvykimas 

Transporto paprastai neorganizuojame, bet visada padedame suorganizuoti. Skatiname būti ekologiškais ir kooperuotis į ekipažus.

 

Informacija

Pradžia:
2019 birželio 23 @ 13:00
Pabaiga:
2019 birželio 29 @ 22:00
Renginys Kategorija: