Renginiai kraunami
  • renginys jau ivyko.

Whatansu Pabėgimas – Patyriminis savaitės žygis 9-12 klasių moksleiviams

birželio 23 @ 5:00 - birželio 29 @ 5:00

Birželio 23-29 d. Whatansu vėl išeina į ŽYGĮ! Pabėgsime iš aplinkos, visuomenės, civilizacijos, kurioje gyvename – į tą, kurią susikursime patys.

Kas yra gentis, bendruomenė, komanda? Kaip gimsta lyderiai, sekėjai, įkvėpėjai, hipiai? Kūrybinės veiklos, gamtos glėbys, iššūkiai – tai, kas laukia tavęs, jei sutiksi pabėgti kartu.

Šioje stovykloje kiekvienas dalyvis – aktyvus gyvenimo kartu kurėjas. Ką tai reiškia? Kad kiekvieno nuomonė, žingsnis, sprendimas, nuotaika keičia visos mūsų susikurtos visuomenės jausmą. Ar žinai kokį vaidmenį joje prisiimi? Ar jauti laisvę rinktis ir atsakomybę už pasirinkimus? Kokia prasmė būti proaktyviu ir padėti einančiam kartu? Kaip išmokti rinktis, kai gyvenimas kasdien padovanoja šitiek nuostabių galimybių ir kelių?

Visą savaitę būsim ATRADĖJAIS: pažinsim kur yra mūsų ribos, kur yra kito asmeninė erdvė, kokia yra mūsų bendra erdvė, kokios vertybės gali padėti išlaikyti bendruomenę ir tuo pačiu įgalinti kiekvieną jos narį drąsiai ir laisvai būti savimi?

Bėgam?

Nuo rutinos, mokyklos, egzaminų, išmaniųjų technologijų, televizoriaus, facebook’o, paviršutiniško bendravimo, tuščių plepalų, miesto triukšmo ir skubančių žmonių, sausakimšų troleibusų, savo pačių kaukių ir nuolat kamuojančių klausimų „kas toliau?“, „ką daryti?“

Į kur?

Į visiškai kitokią, labai stiprią patirtį.

Į erdvę, vėją, laisvę, gylį, plotį, tylą, garsą, tikrumą, iššūkį, saulę ir lietų, mišką, lauką, …

Į gyvenimo mokyklą, kur augam per patyrimą, istorijas, dar neišmėgintas veiklas, gilaus ryšio su gamta ir žmogumi puoselėjimą.

Ką veiksim pabėgę?

Patirsim ir mokysimės komandinio darbo, atsakomybės už savo veiksmus ir pasirinkimus, dalyvaujančios lyderystės, gyvenimo be miesto patogumų. Atrasim ir puoselėsim kūrybišką „aš“. Tik kūrybiškas čia – ne tik tas, kuris gražiai piešia!

Eksperimentuosim, kelsim iššūkius, kalbėsimės apie tai, kas labiausiai rūpi. Ugdysim unikalumą bendrystėje. Atskleisim savo gražiąsias ir stipriąsias puses ir būsim drąsūs vieni kitų skirtybes paversti privalumais.

Kiekvienas susikursim savo komforto zoną, kurioje gyvenimas yra šventė.

Kodėl?

Nes kiekvienas nusipelnė pažinti save ir kitą nekasdieniškose, ribinėse situacijose, išmokti atskirti tai, kas svarbu, nuo to, kas tik tarp kitko;

Nes mums visai nerūpi, kaip atrodai, kokie tavo pažymiai, ar susitvarkei savo kambarį. Liekat tik tu, tavo mintys ir stovyklos ritmas;

Pabėgime užsimezgusi draugystė prasideda nelengvai – čia nėra vietos banalioms mandagybėms. Tokia draugystė lengvai ir nesibaigia. Čia gali sutikti žmonių visam gyvenimui.

Ko tikėtis?

Juk žinai, kad po tokio patyrimo, namo negrįši toks koks buvai. Nes mąstysi plačiau, matysi aštriau, užuosi geriau, jausi stipriau.

Kas kartu? Jurga ir Mindaugas Vidugiriai,  Rūta Vaitiekutė, Vaidas Arvasevičius, Deividas Bubnelis – lektoriai, psichologai, sporto treneriai, patyrę jaunimo stovyklų vadovai ir daug daug kitų…

Dalyvių skaičius: 40

Vieta: Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2  

Nakvynės sąlygos: nakvosime visur – palapinėse, tipiuose, hamakuose, po pušų stogu ir salą apšviečiančiomis žvaigždėmis.

Maistas: tikras, sveikas, šviežias, spalvotas, vegetariškas.

Saugumas: visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

 

Kaina: 

Įsijus kelialapį nuo 2019 m. sausio 1 d. iki balandžio 1 d. 220 Eur

Nuo 2019 m. balandžio 1 iki birželio 10 d. 240 Eur

Nuo 2019 m. birželio 1 d. – 290 Eur

Registracija: https://goo.gl/forms/TFJjQsxCB92vnunY2

Informacija

Pradžia:
birželio 23 @ 5:00
Pabaiga:
birželio 29 @ 5:00
Renginys Kategorija: