Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Kalbų kursai moksleiviams

2022 1 rugsėjo @ 0:00 - 2023 31 gegužės @ 0:00

 

UŽSIENIO KALBŲ KURSAI VAIKAMS IR PAAUGLIAMS

Dabar geriausias metas pradėti mokytis naujos užsienio kalbos

 

Kalbų kursai moksleiviams grupėse su „Kalba.Lt“ – tai ne tik kalbos mokymasis, bet ir smagi, naujų žinių ir įgūdžių suteikianti užklasinė veikla su bendraamžiais.

Mokome anglų kalbos, italų, vokiečių, prancūzų ir kitų kalbų grupėse arba individualiai.

Kodėl moksleiviams patinka mūsų kalbų kursai?
Jie kiekvieną pamoką jaučia, kad išmoko kažką naujo.

Kiekvienas mokosi savu tempu, žinias geriau priima skirtingais būdais: pasikalbėję, išgirdę, pamatę, nupiešę ar užrašę.  Tačiau visiems be išimties svarbi motyvacija, palaikymas ir grįžtamasis ryšys. Dėl to kursuose ne tik užduodame užduotis ir aiškiname temas: mes aktyviai klausome moksleivių tam, kad atrastume geriausią būdą padrąsinti, paskatinti ateit į kitą pamoką, atlikti namų darbus, pasidomėti daugiau. Išmokus pamoką – pagiriame, nes labai svarbu nepamiršti savo padarytos pažangos.

Mokome kalbų jau beveik trisdešimt metų. Per tą laiką ir patys mokėmės bei gilinome žinias, išbandėme skirtingas mokymo formas, stebėjome rezultatus. Ilganiui patys sukūrėme mokymo metodikas, su kuriomis galime užtikrinti itin kokybišką ir efektyvų mokymą.

Jei norite pasiteirauti dėl grupių starto, apmokėjimo sąlygų, individualių kursų arba turite kitų klausimų: kreipkitės į mūsų vadybininkę Viktoriją telefonu +370 693 83648 arba elektroniniu paštu viktorija.s@kalba.lt

 

Plačiau apie „Kalba.Lt“ kalbų kursus moksleiviams ČIA>

 

Informacija

Pradžia:
2022 1 rugsėjo @ 0:00
Pabaiga:
2023 31 gegužės @ 0:00
Renginys kategorija: