Leidyklos, knygynai ir kt.
/
Vilniaus miestas

Žurnalas „Bitutė“

El. paštas
Adresas
Viršupio g. 5 LT-01215 Vilnius
Telefonas 1

Jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams  skirtas kultūrinis, švietėjiškas, krikščioniškas vertybes puoselėjantis žurnalas „Bitutė“ įvertintas jau ne vienos mažųjų skaitytojų kartos. Turintis ištikimą būrį draugų žurnalas ir toliau išlieka atviras visiems vaikams, jų tėveliams, seneliams ir mokytojams, mėgstantiems skaityti, bendrauti, žaisti, tyrinėti ir atrasti!

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vaikams leidinį ugdantį tvirtus moralinius bei bendražmogiškus pagrindus ir padedantį susiorientuoti tarp daugybės įvairių pasiūlų ir nuomonių.

Žurnalo steigėjai – ateitininkų federacija, viena seniausių jaunimo organizacijų Lietuvoje. Leidinys vadovaujasi penkiais šios organizacijos principais: katalikiškumu, šeimyniškumu, tautiškumu, inteligentiškumu ir visuomeniškumu.

Žurnalo šūkis „Du > vienas“ apibendrina leidinio kvietimą atrasti bičiulystę su „Bitutės”  personažais ir, draugaujant su jais, patirti pasaulio žavesį: Vabalas Elniaragis pasakoja apie Lietuvos ir pasaulio istorijos įdomybes, Skruzdėlytė Greitutė pristato vaikams savo knygų lentynos turtą, DJ Voras atskleidžia muzikos pasaulį, Boružė Septyntaškė kviečia vaikus išmokti įvairių darbelių, eksperimentų, paruošia skanumynų receptų, Kaukvabalis Mokslinčius atsako į vaikų klausimus apie mokslo įdomybes ir t.t. Žurnalas kviečia vaikus naujų žinių atradimą derinti su pramoga.

Mūsų tikslas – per žurnalo personažus bendrauti su vaikais, tapti kiekvieno vaiko, besidominčio jį supančiu pasauliu, draugu, bičiuliu. Norime parodyti vaikams domėjimosi pasauliu žavesį pasitelkdami modernius informacijos pateikimo būdus, taip pat vizualią informaciją, kuri lavina vaizduotę ir skatina kūrybiškumą.

Bendradarbiaudami su profesionaliais menininkais ir jaunais kūrėjais, siekiame rasti patrauklių ir šiuolaikiškų būdų, kaip jaunajai kartai perteikti tiesos, gėrio, grožio idealus, ugdyti pagarbą šalia esančiam žmogui.

Stengiamės, kad skelbiami straipsniai, menininkų kūryba skatintų vaikus domėtis Lietuvos ir pasaulio visuomeniniu, politiniu gyvenimu, istorija, kultūra, suvokti savo vietą šiuolaikiniame pasaulyje; pritaikytos mažiesiems skaitytojams literatūros, dailės, muzikos, kino apžvalgos padėtų pažinti ir pamilti kultūrą; psichologines ir socialines problemas nagrinėjantys straipsniai mokytų kurti saugesnę, bendruomeniškumo principais grindžiamą aplinką.

Kad būtume pasiekiami kiekvienam vaikui 2007 m. tapome internetinės bendruomenės dalimi ir įkūrėme svetainę www.bitute.lt. 2015 m. svetainę modernizavome ir nuolat atnaujiname.

Tikimės, kad  „Bitutės“ žurnalas ir svetainė mažuosius mūsų bičiulius skatins kurti, kritiškai mąstyti, reikšti savo nuomonę, būti aktyviais piliečiais!

Kviečiame įsigyti „Bitutės“ žurnalą prekybos centruose „Iki“, „Rimi“, „Maxima“, „Norfa“, spaudos kioskuose, parapijose. Žurnalą taip pat galite prenumeruoti visuose Lietuvos pašto skyriuose.

Palikti atsiliepimą apie Žurnalas „Bitutė“

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *