Mokyklėlės
/
Lietuva

WHATANSU stovyklos

El. paštas
Adresas
Lietuva
Telefonas 1

WHATANSU – tai VšĮ „Bundam“ organizuojamos holistinės darnios asmenybės ugdymo stovyklos jaunimui ir seminarai suaugusiems. Tai platforma džiaugsmingiems ir kartais gyvenimą aukštyn kojomis verčiantiems pokyčiams, susitikimams su tikrąja Lietuvos Šviesuomene. Mes sakome Šviesuomenė turėdami omenyje tiek šviesiausius Lietuvos protus ir širdis – žymius Lietuvos žmones, tiek stovyklų, seminarų dalyvius, nes visi savo esme esame šviesūs.

WHATANSU – tai ŽMONĖS, kuriuose gimsta idėjos ir iniciatyvos. Mūsų tikslas – pozityvusis žmogaus pokytis, kuris yra pasiekiamas per laisvę būti savimi, darnos alkį, norą šypsotis, mokymąsi nuolat žaisti, patirti pasaulį ir džiaugtis. Mes sakome Šviesuomenė, turėdami omenyje šviesųjį visuomenės omenį – jauną, gražų, laimingą ir švytintį žmogų – Tave, mane, mus!

Vidurkis: 5.05 (1 vertinimas/ai)
Puikiai
1
Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai blogai
0
Alexandr Izmalkov

Visas Whatansu stovyklas drąsiai rekomenduoju visu 100% . Tai vienas geriausių dalykų, kuris gali nutikti vaikams. Augimo, tobulėjimo ir tapimo žmogumi stovyklos ir viskas vyksta per patyrimą. Puikiausia, kad jie organizuoja stovyklas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. Ačiū JUMS už nuostabų laiką!

10 mėn. ago

Palikti atsiliepimą apie WHATANSU stovyklos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *